Депутат Черкаської міської ради Ярослав Нищик просить прокурора міста Черкаси Сергія Пидорича, а також управління освіти міськради та управління Державної пенітенціарної служби України в Черкаській області перевірити відповідність фактичної та декларованої кількості учнів у вечірній школі, виправній колонії та ізоляторі тримання осіб, а також реальну кількість навчальних годин, до викладання яких залучається педагогічний колектив.
Причиною порушення цих питань стало спілкування депутата з частиною викладачів вечірньої школи м. Черкаси, що знаходиться по вулиці Вернигори, 19.
– Вони мені як депутату Черкаської міської ради повідомили, що навчання у вечірній школі відвідує лише незначна частина учнів (5-6 осіб з кожного класу замість внесених до класних журналів 25-30 осіб). Причиною цього педагоги називають формування керівним складом школи, зокрема, директором Саєнко Оленою Євгенівною, фіктивного наповнення учнівських класів. Мета цього полягає в створенні фіктивних викладацьких ставок, на які нараховується заробітна плата, – передав зауваження освітян сьогодні під час сесії Ярослав Нищик. – Також викладачі проводять навчання в стінах виправної колонії, що знаходиться в межах міста Черкаси. Проте фактичного навчання не проводиться. Засуджені, які числяться як учні, в час навчання залучаються до виконання робіт за ініціативи керівництва колонії, внаслідок чого немає фактичного наповнення учнівських класів, а нарахування заробітної плати згідно викладацьких ставок відбувається. Зокрема, в одному із учнівських класів до журналу відвідування занесено 42 особи, а приміщення, в якому одночасно могла б навчатися така кількість осіб, на території колінії фактично не існує.
Аналогічна ситуація, за словами учителів школи, склалася і в ІТТ м. Черкаси, де за вчителями вечірньої школи числиться 5 класів, проте фактично навчання проводить одночасно лише одна особа, не більше 2-3 уроків щодня, замість передбаченої кількості 5-7 уроків щодня.
– З огляду на те, що в разі підтвердження такі дії наносять значні збитки міському бюджету міста та ведуть до особистого збагачення керівництва навчального закладу, виправної колонії та ізолятора тримання осіб, прошу перевірити відповідність перебування на посаді директора школи Саєнко Олени Євгенівни як особи, яка раніше була притягнута до кримінальної відповідальності, та засуджена до умовного терміну відбування покарання, – наголосив депутат.
Депутатський запит Ярослава Нищика підтримала більшість колег.
Коментарі
Поэтому они "очень опытные" "педагоги" - т.н. "династия"
Шановний "прохожий" йшов ти, то йди собі...Щоб звинуватити людину у хабарництві, потрібно бути свідком цього...може ви давали? Тоді ви самі злочинець..І мені цікаво, у кого там можна взяти? Ви знаєте про контингент школи? Школу можна багато в чому звинувачувати і ніхто не замислюється, як вона сьогодні взагалі виживає, за які кошти ремонтується, як директор підтримує імідж школи, за яку оплату працюють вчителі..А от щодо наповнення у класах, то це ж вечірня школа і більшість дітей крім навчання ще й працюють...Я знаю учнів та батьків цієї школи, які задоволені навчанням у цьому закладі і на певному складному життєвому етапі саме ця школа стала підтримкою для цих родин
учителі ходять на уроки згідно розкладу, то тут інша справа, хто повинен водити учнів вечірньої школи на уроки. Ну, це не входить в обовязки учителів. Так що тут економією ш не пахне.
Вважаєте, що найперше повідомлення коректне???...цікаво....
Стрічка RSS коментарів цього запису