Наразі в Черкаській області сума боргу по зарплаті складає більше 23 мільйонів гривень. Про це поінформував присутніх керівник департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації Руслан Чикало під час чергового засідання комісії з питань погашення заборгованості із заробітної плати, пенсій, стипендій та інших соціальних виплат.

На нараду були запрошені підприємства, сума боргу яких перевищує чи наближена до 1 мільйону гривень.

– Проте за останній місяць за рахунок погашення заборгованості деякими підприємствами області суму боргу вдалося зменшити на 600 тисяч гривень. Зокрема погашено заборгованість на ПАТ НВК «Смілянський електромеханічний завод», СКП «Наш дім», в приватній ЗОШ I-III школі №770 та КП «Черкасиелектротранс», – зазначив Руслан Чикало.

Серед запрошених підприємств були як економічно активні, так і підприємства-банкрути.

Заступник директора департаменту Олег Шимчук відзначив, що всі присутні члени комісії зацікавлені, щоб підприємства продовжували працювати й змогли розрахуватися зі своїми працівниками.

– Ми, в першу чергу, зацікавлені, щоб ваші виробництва не тільки не припинили існування, але й нарощували потужності, адже для багатьох районів нашої області вони є бюджетоутворюючими та слугують джерелом робочих місць для жителів цих населених пунктів. Проте, ви теж маєте розуміти, що нас та профспілку, яка тут присутня, в першу чергу, цікавить дотримання прав ваших робітників, головним із яких є виплата їм чесно зароблених грошей, – звернувся до присутніх керівників організацій Олег Шимчук та запропонував їм об’єднати зусилля задля недопущення закриття підприємств, які вони очолюють.

У свою чергу, директор ДчП «Центрукргеологія» НАК «Надра України» Віктор Панченко зауважив, що головне завдання, яке стоїть нині перед керівництвом підприємства – це не довести його до банкрутства та отримати нові замовлення, за рахунок яких вони зможуть розрахуватися зі своїми працівниками.

Про сприяння в отриманні держзамовлень говорили й представники КП «Облпаливо» та ДП «Златодар». Зокрема, головний економіст ДП «Златодар» Тетяна Змановська відзначила, що попри стан банкрутства на заводі на зиму заготовлено значні запаси гарної якості борошна й круп, сприяння у реалізації яких допомогло б підприємству «встати з колін».

Члени комісії уважно вислухали всі прохання й пропозиції та запевнили, що зроблять усе можливе, аби допомогти підприємствам у вирішенні їхніх проблем.

За підсумками наради були дані відповідні доручення, зазначають у департаменті соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації.

реклама

Коментарі  

 
+1 #1 адекватний 23.11.2014 10:54
Ой брехні то кто ж комунальним та державрим дасть при нинішніх ненажерах встати з колін. Глупенькі вас вже давно купили за копійки, просто процес виконується банкрутство - арбітраж - подарунок. Коломордський он теж нафтозаводик в одесі "спасає"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100