реклама

реклама

Микола Томенко в ефірі телеканалу "Рось" (фото із сайту ОДТРК)

Микола Томенко в ефірі телеканалу "Рось" (фото із сайту ОДТРК)

Сьогодні, під час розгляду у парламенті Звіту Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, Заступник Голови Верховної Ради Микола Томенко наголосив, що в Україні відсутня державна інформаційна політика. Про це повідомляє прес-служба віце-спікера.

«Якщо Уряд не зацікавлений в тому, щоб в Україні була власна національна інформаційна політика, парламент у межах своїх повноважень повинен втрутитися в цю ситуацію», - наголосив М.Томенко. Він поінформував, що сьогодні державні та комунальні медіа перетворюються у кишенькові медіа голів обласних адміністрацій та запропонував профільному Комітету розглянути інформацію про те, як працюють обласні телерадіокомпанії та державні комунальні медіа.

Окрім того, Віце-спікер зазначив, що також необхідно розглянути ситуацію з діяльністю Першого національного каналу. Він також звернув увагу на відсутність відповідної реакції на незаконні звільнення низки керівників медіа, про які говорять експерти, зокрема, президента НРКУ В.Набруска, керівника Черкаської обласної телерадіокомпанії М.Калініченка та інших.

Підсумовуючи, Микола Томенко назвав неприпустимим, що при обговоренні такого питання у парламенті не було жодного посадовця, який за нього відповідає: ні керівництва Держкомтелерадіо, ні Нацради. Окрім того, на його переконання, той факт, що всі фракції більшості відмовилися голосувати навіть за основу Звіт Тимчасової слідчої комісії з питань розслідування випадків цензури у засобах масової інформації, тиску на свободу слова в Україні та перешкоджання законній професійній діяльності журналістів, яка фіксує реальний стан справ в країні, свідчить, що влада не бажає наводити лад в інформаційній політиці держави.

реклама

Коментарі  

 
0 #13 Спостерігач 22.06.2011 10:58
Извини,Васько - не узнал Доля правды в твоих словах конечно есть и немалая
но беда в том,что нынешнюю ситуацию никто не собирается менять
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #12 Jumper 21.06.2011 17:29
Цитую Спостерігач:
А судьи кто?..
А потом,Васько, твои познания дел на Роси говорят о том,что ты-то и сам на Роси
обитаешь а смелости обсудить эти вопросы с генеральным или в коллективе не хватаем легче выплеснуть свою злобу в Интернет Не плюй в колодец из которого воду пьешь

может не "обитаешь" а "обитал" и не "пьешь" а "пил" тем более не "обсудить" а "обсуждал" потому и уже и не на Роси :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Спостерігач 21.06.2011 12:17
А судьи кто?..
А потом,Васько, твои познания дел на Роси говорят о том,что ты-то и сам на Роси
обитаешь а смелости обсудить эти вопросы с генеральным или в коллективе не хватаем легче выплеснуть свою злобу в Интернет Не плюй в колодец из которого воду пьешь
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Васько 20.06.2011 20:45
Та "Рось" до своей погибели (надеюсь что это будет скоро)есть и будет дряхлой старухой на которой как язвы уселось Калиново племя ... Да там просто половину уволить - зритель не заметит. Ув. Горгона (точнее это один из нынешних замов ТВ)что ВАШ Калина, что ИХ Уздечка на ТВ СЛУЧАЙНЫЕ ЛЮДИ ... Например режисёров там аж 14 (ну один полузвукач, полумонтажёр) из них 4 :o собирают новости, я как узнал волосы дыбом стали, тогда как на "Викке" справляеться один, а дальше ещё лутше из тех 14 ну так 4-5 более-менее владеют монтажом на ПК :cry: Так какое нафиг качество может быть в эфире ... З.Ы. а если пошорудить в их "курятнике" та тех.персонале ... короче люди ЗАИГРАЛИСЬ в ТВ, может вам пора на рыбный рынок ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 vik 20.06.2011 18:25
Цитую Такида:
Миша, ВОЗВРАЩАЙСЯ !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!

Таки ДА!!! :roll: :roll: :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 Такида 20.06.2011 15:29
Миша, ВОЗВРАЩАЙСЯ !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Горгона 20.06.2011 09:24
Звичайно, Каліна був не подарунком, але й те, що зараз керує, у колективі має щонайбільше 10% підтримки. Та й чим той авторитет завоюєш? Матюками на підлеглих? Чи зменшеними зарплатами ? Бога не боїться, а він же не теля.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #6 Я люблю тебя БЮТ 20.06.2011 06:55
Для тех, кто не в курсе, сразу же уточняем, что замечательная фраза, вынесенная в заголовок, придумана вовсе даже не нами (мы сами вообще ничего не придумываем), а народным депутатом от БЮТ, известным качком Виталием Чудновским,
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #5 Життя для себе 20.06.2011 06:29
Она - сестра главы администрации президента Юлия Левочкина из Партии регионов. Он - соратник Тимошенко и ее главный охранник Виталий Чудновский, который на своих плечах носил леди Ю на Майдане. Во вторник Левочкину застукали за интимной перепиской с ее поклонником из БЮТ прямо на рабочем месте в парламенте.

В объектив ТаблоID попал телефон Левочкиной, который она использовала для обмена смс - ками с оппозиционером Чудновским.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Правда 19.06.2011 16:45
Та і не тільки Калініченко винний у свєму звільнені, мабуть в першу чергу "творчий" колектив зі своїми пісними совдепівськими матералами і архаїчним поданням.