реклама

реклама

Микола Мирза визнає, що черкащан недостатньо інформували про реконструкцію площі, але ж це - "приватна територія Будинку торгівлі"

Микола Мирза визнає, що черкащан недостатньо інформували про реконструкцію площі, але ж це - "приватна територія Будинку торгівлі"

«Випадаємо з графіку на 10 днів», – зазначив у коментарі «Прочерку» співвласник Будинку торгівлі, депутат Черкаської міської ради Микола Мирза.

За словами Миколи Мирзи, уся проблема у фундаменті, на якому стояв серед площі великий телевізор- рекламний екран.

– Його власники хочуть перенести фундамент, не зруйнувавши, в інше місце. Але ніяк не можуть знайти потужну техніку. Сьогодні об 11 годині приїде найбільший в Черкасах кран з підприємства «Азот». Якщо і він не впорається, будемо руйнувати фундамент і вивозити частинами. Через пошуки техніки для фундаменту і зупинилися поточні роботи. Бо специфіка їх така, що треба починати роботу з середини площі, – пояснив Микола Мирза.

У цілому ж співвласник Будинку торгівлі не бачить проблем навколо теми реконструкції Європейської площі. Каже, що це приватна територія Будинку торгівлі.

– Хоча, звісно, ми недостатньо поінформували громадськість про початок реконструкції. Мабуть, через це і виникло багато непорозумінь. А дерева прибрали міські комунальні служби. Ми їх не збиралися зрізати, але виявилося, що вони розташовувалися на мережі газопостачання. А це небезпечно. Ближче до Будинку торгівлі створимо нову алею, посадимо канадський клен, – запевнив Микола Мирза.

реклама

Коментарі  

 
0 #9 Мы с мамой эстеты 22.06.2011 14:57
***= ***
вещи надо называть своими именами
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #8 Мы с мамой эстеты 22.06.2011 11:02
и липы 20 летние и черешню - назад приклеете?
только *** может голосовать за убийц деревьев!
Деревья дают нам кислород в загаженом, грязном, в метровых ямах городе
Руки бы отрубывать рубителям деревьев. Надеюсь им сняться кошмары
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Местный 22.06.2011 09:56
Цитую Артём:
С чего вы взяли, что стоянка будет платная?? Возле какого торг. центра есть платная стоянка?

Вы видимо не знаете Чернецкого и Мирзу
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Артём 21.06.2011 19:04
С чего вы взяли, что стоянка будет платная?? Возле какого торг. центра есть платная стоянка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 Місцевий житель 21.06.2011 13:26
Як послухати -так взагалі Ви, пане, нідочого,якось саме по собі усе робиться,то комунальники попиляли дерева,то місцеві жителі вирішили площу "облагородити" і парковку зробити.Ви засадіть усе кленом,тільки засадіть ту територію яка відведена під парковку,а та,що під клен-зробіть парковку.тоді діло буде.з повагою...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #4 Роман 21.06.2011 13:09
Цитата:
це приватна територія Будинку торгівлі

А давно это?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Алена 21.06.2011 10:58
Что-то эти липы ,простояв много лет,не мешали газоснабжению,а сейчас,когда понадобилась платная стоянка,придума ли весомый аргумент?Да и зачем нам канадский клён,если липы красивее,да и цветущее дерево замечательно пахнет.Ловлю себя на мысли,что абсолютно не радует то,что задумали.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 третій сектор 21.06.2011 10:58
п. Миколо, приємно, що визнаєте недостатню поінформованіст ь громадян та за те, що особисто виходите і відстоюєте свій проект. Та про "приватну" територію гарячкуєте. Адже без узгодження органів архітектури одноосібно змінювати обличчя географічного центру Черкас не можна. Бажаємо Вам успіхів та просимо не шкодувати грошей на облаштування прилеглої території європейського зразка урнами, лавками та ліхтярями, які будуть потрібними і зручними. Та ще приберіть те неподобство - антисанітарійну розливайку 100 гр з написом "Чернігівське". Бо враження, ніби на бердичівському вокзалі, а не в центрі Черкас на Європейській площі:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #1 ОК! 21.06.2011 10:43
Якщо Ваша ласка, то потрібно закінчити до дня Незалежності. Знаємо, що Ви людина слова тому поважаємо за те, що зробили і більше будемо Шанувати, якщо буде зроблено по еталонам Європи, без гадюшників.