50 підопічних Макіївського будинку-інтернату, які були перевезені до Черкаської області зі східних регіонів України ще в серпні цього року, отримують усю необхідну кваліфіковану допомогу в 7 інтернатних закладах.

Завдяки спільним зусиллям Департаменту соціального захисту населення облдержадміністрації та Всеукраїнської благодійної організації «Турбота про літніх людей» усі переселенці інтернату забезпечені теплим одягом.

Кошти на придбання зимового одягу, білизни, засобів гігієни, постільної білизни, ковдр, приліжкових столиків для годування лежачих хворих, ходунків, інвалідного візка виділила Міжнародна організація «Всесвітня єврейська допомога» в Лондоні, за допомогою до якої звернулася керівник благодійної організації Галина Полякова.

– У вересні представник Міжнародної організації Адва Родоговська відвідала Черкаси з ціллю ознайомитись, як наша область прийняла переселенців, виявити їх потреби при подальшому проживанні на Черкащині. Безпосереднє знайомство з умовами проживання, забезпеченням необхідним, вивезених із зони АТО, відбулось у Чехівському психоневрологічному інтернаті. Оскільки зима була вже не за горами, ми попросили їх допомогти нам у придбанні зимового одягу. Вони відгукнулися на наше прохання. Загальна сума допомоги, яку ми отримали для «макіївців», становить майже 112 тисяч гривень, – розповіла виконавчий директор «ТЛУ» в Черкасах Тетяна Бугеря.

За словами директора департаменту соціального захисту населення Черкаської облдержадміністрації Руслана Чикала, департамент постійно співпрацює з громадськими організаціями, волонтерами та благодійниками, які виявляють бажання допомогти найбільш незахищеним верствам населення.

– Ми дуже цінуємо допомогу, яку нам надають такі благодійні організації, які побудовані на засадах взаємодопомоги й волонтерства. Будемо робити все можливе, щоб і наші підопічні, і гості зі Сходу України були забезпечені усім необхідним, – сказав Руслан Чикало.

Окрім того, волонтери відділення ВБО «Турбота про літніх в Україні» в м. Черкаси долучились до акції «Зимовий одяг бійцям АТО». До фонду підтримки армії передано 15 пар шерстяних шкарпеток, які зв’язані членами відділення, зібрано теплі светри. Допомогу вже доставлено на Схід, інформують у департаменті соціального захисту населення облдержадміністрації.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

реклама Делікат
bigmir)net TOP 100