реклама

реклама

«Батьківщинa» обіцяє, що в п’ятницю тут будуть пусті місця…

«Батьківщинa» обіцяє, що в п’ятницю тут будуть пусті місця…

У п’ятницю, 24 червня, депутати обласної ради від фракції «Батьківщини» не слухатимуть звіт голови Черкаської облдержадміністрації Сергія Тулуба про роботу на Черкащині. У цей день біло-сердечні депутати поїдуть в Київ на пікет.

– Ми б хотіли взяти участь у цій сесії, але, на жаль, розпочинається суд над нашим лідером Юлією Тимошенко стосовно підписання нею газових контрактів. Фракція «Батьківщина» в обласній раді на знак протесту прийняла рішення не брати участі в засіданні сесії, а підтримати нашого лідера на пікеті біля Печерського суду. Там будуть депутати обласної ради, депутати районних і сільських рад, актив партійної організації, – повідомив на прес-конференції голова обласної організації «Батьківщина» Анатолій Бондаренко.

реклама

Коментарі  

 
+1 #13 Черкащанка 22.06.2011 17:30
Цитую алла:
Но а причому тут звіт Тулуба до Тимошенко? Яскравий приклад того, як БЮТ жертвує інтереси своїх виборців в регіоні заради приватних інтересів свого лідера.

Які приватні інтереси її лідера?
Знала б Тимошенко, шо вони нею прикриваються, сраною мітлою з Києва погнала б депутатські повноваження виконувати.
Боягузи нещасні, використали її авторитет при пролазанні в депутати, а тепер її проблеми щоб чхурнути із сесії.
Чоловічі вчинки одним словом!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Макбет 22.06.2011 15:13
С таким гнилым руководством местному БЮТу очень скоро приснится писец :sigh:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 Антон 22.06.2011 13:55
Цитую МАЗЕПА:
Не смішіть.. Ви уявляєто голову фракції БЮТ Володимира Греся в ролі виступаючого на сесії з критикою Тулуба? :P :P :P Скоріше бегемоти почнуть літати, ніж таке трапиться..

100% правда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #10 Helen 22.06.2011 11:44
Как некорректно высказывается женщина,с таким Великим именем!Радовать ся нужно,что не перевелись еще политические единомышленники Юлии Владимировны.Объективно,ведь все кто мог, стали оборотнями Партии Регионов!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #9 Прикро 22.06.2011 11:06
Проголосувати за позитивну оцінку звіту, опозиції не личить.
Проголосувати проти, одностайності не буде, в багатьох рученьки затрусяться, ніженьки підкосяться. А критично виступити представник БЮТу має. А це тоже лишній ***. І не тільки тому хто виступить, а й тим хто не утримає його від виступу. А у них всих є що втрачати, крім Майбороди. Одна незадача Майборода не в залік, вона не БЮТі.

Виручили непрємності Юлії Володимірівни.
Завтра в Києві вона без них ніяк не обійдеться. Правда?
А те, що прихильникам БЮТу в області за цих сраусів стидоба буде це їх не цікавить.
А який приклад меньшим братам і сестрам депутатам в районах?
Думати треба за спільні наслідки, а потім за свою хитру шкуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 алла 22.06.2011 09:11
Но а причому тут звіт Тулуба до Тимошенко? Яскравий приклад того, як БЮТ жертвує інтереси своїх виборців в регіоні заради приватних інтересів свого лідера.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #7 ха-ха 22.06.2011 00:29
Як то кажуть - паганому танцору ***. Так і їм суд "перешкоджає". Домовились з Тулубом, що *** не будуть.... І сміх, і гріх з такої "опозиції"....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 Лівий бережок 21.06.2011 20:19
Що так мало прихильників, що фракція їде в Київ, там можуть взяти участь і прості партійці. А якщо під видом суда виїхати в мисливске господарство на лівий бережок то це інший коленкор?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 Учасник 21.06.2011 19:55
Може в Києві ми і не потрібні.
Але нехай Тулуб дешевий бісер своїм залежним без нас засипає.
Зачєм портить братві тризну, хай милуються?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 МАЗЕПА 21.06.2011 19:52
Не смішіть.. Ви уявляєто голову фракції БЮТ Володимира Греся в ролі виступаючого на сесії з критикою Тулуба? :P :P :P Скоріше бегемоти почнуть літати, ніж таке трапиться..