«Або я змушу міського голову Сергія Одарича полюбити наше рідне місто Черкаси. Або його настигне страшне покарання, яке відбувалося за часів античної Греції під назвою «ВИГНАННЯ»! – підсумував сьогоднішню словесну перепалку з міським головою Сергієм Одаричем секретар міськради Олександр Радуцький.



Нагадаємо, що сьогодні політично стурбовані Черкаси мали змогу спостерігати за суперечкою перших осіб міста – Одаричем і Радуцьким. І хоч їх політичне протистояння триває давно, та сьогодні, воно, схоже, вийшло на новий рівень.

Зранку Олександр Радуцький заявив, що працює над виявленням корупційних схем у міській владі, а за це, мовляв, Одарич хоче його відправити у відставку і вже шукає кандидатуру нового секретаря міськради. При цьому сам Сергій Одарич написав великий доклад нібито про афери Радуцького.

Деякі коментатори «Прочерку» порадили обом влаштувати дуель, щоб не втомлювати місто постійними сварками. Очевидно, далі буде…

реклама

Коментарі  

 
-2 #19 Мурзилка 27.12.2014 22:34
Цитую Дід Трохим:
Раманич, ну не лізь ти в високі матерії, тобі ето буквально "нє к ліцу"! З античного міста (поліса) виганяли рішенням народного віче, а не депутатської шобли. Підтримка Алєгіча щас десь на рівні 45-50 тисяч, твоя 4-5. То єсть, тебе можуть вигнать разів в 10 дальше і бистріше. Чиста матєматіка, нічого лічного ;-)

С затичного мiста виганяти )))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #18 Мурзилка 27.12.2014 22:31
Цитую Правдолюб:
Щось Саша -схема сильно завібрував... Мабуть таки мер правий.. І документи це підтверджують,щ о Саша працював по схемах... Одарич довго мовчав і терпів наїзди Саші... Думав що той схаменеться.. Далі буде..

они все под 1 схему сделаны))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #17 Черкаси 26.12.2014 18:00
Радуцький досить всеодно мером не будеш.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #16 черкащанин 26.12.2014 14:01
Цитую Дід Трохим:
Цитую журналіст:
[quote name="Дід Трохим"]
Дивуюсь замовленості коментарів "Діда Трохима". Нічого більш толкового, що зараз пропонує Радуцький, не пропонував публічно жоден депутат. До чого тут "не к ліцу"? А вам ,діду трохиме,"К ліцу" брати гроші за ваші коментарі"? 8)

Я би брав, ну ніяка ж ... ше й десятки не дала :lol: Шо ж "толкового" пропонує Радуцький? Досвід античної Греції, а він у ролі жреця "його настигне страшне покарання"? Це не толкове, це вже до лікарів. Там де є Наполеони й Цицерони, і Зевсу місце знайдеться.

Тихо діду,Одарич сказав в тюрму,значить в тюрму,нема чого ....ховатись Радуцькому,він з....... на невміняємість не тягне. :roll:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 Правдолюб 26.12.2014 13:24
Щось Саша -схема сильно завібрував... Мабуть таки мер правий.. І документи це підтверджують,щ о Саша працював по схемах... Одарич довго мовчав і терпів наїзди Саші... Думав що той схаменеться.. Далі буде..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Аршином общим рашку* 26.12.2014 13:22
Цитую Сусик:
Как голосовал электорат за Радуцького Олександра Романовича на выборах:

28.10.2012 2 562 человек
16.12.2013 1 936 человек

Всё ниже, ниже и ниже
Стремится Радуцкий упасть,
И в каждом его пропеллере дышит
Желанье как Карлсона - жрать!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #13 Дід Трохим 26.12.2014 13:15
Цитую журналіст:
[quote name="Дід Трохим"]
Дивуюсь замовленості коментарів "Діда Трохима". Нічого більш толкового, що зараз пропонує Радуцький, не пропонував публічно жоден депутат. До чого тут "не к ліцу"? А вам ,діду трохиме,"К ліцу" брати гроші за ваші коментарі"? 8)

Я би брав, ну ніяка ж ... ше й десятки не дала :lol: Шо ж "толкового" пропонує Радуцький? Досвід античної Греції, а він у ролі жреця "його настигне страшне покарання"? Це не толкове, це вже до лікарів. Там де є Наполеони й Цицерони, і Зевсу місце знайдеться.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #12 Сусик 26.12.2014 13:05
Цитую Дід Трохим:
Раманич, ну не лізь ти в високі матерії, тобі ето буквально "нє к ліцу"! З античного міста (поліса) виганяли рішенням народного віче, а не депутатської шобли. Підтримка Алєгіча щас десь на рівні 45-50 тисяч, твоя 4-5. То єсть, тебе можуть вигнать разів в 10 дальше і бистріше. Чиста матєматіка, нічого лічного ;-)



Как голосовал электорат за Радуцького Олександра Романовича на выборах:

28.10.2012 2 562 человек
16.12.2013 1 936 человек
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Експерт 26.12.2014 13:04
Цитую журналіст:
Дивуюсь замовленості коментарів "Діда Трохима". Нічого більш толкового, що зараз пропонує Радуцький, не пропонував публічно жоден депутат. До чого тут "не к ліцу"? А вам ,діду трохиме,"К ліцу" брати гроші за ваші коментарі"? 8)

Дід Трохим у коментах "косячить" часто, бо старенький ;-) Але у випадку з Радіком він правий
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #10 журналіст 26.12.2014 12:48
Цитую Дід Трохим:
Раманич, ну не лізь ти в високі матерії, тобі ето буквально "нє к ліцу"! З античного міста (поліса) виганяли рішенням народного віче, а не депутатської шобли. Підтримка Алєгіча щас десь на рівні 45-50 тисяч, твоя 4-5. То єсть, тебе можуть вигнать разів в 10 дальше і бистріше. Чиста матєматіка, нічого лічного ;-)

Дивуюсь замовленості коментарів "Діда Трохима". Нічого більш толкового, що зараз пропонує Радуцький, не пропонував публічно жоден депутат. До чого тут "не к ліцу"? А вам ,діду трохиме,"К ліцу" брати гроші за ваші коментарі"? 8)