У 106-ту річницю від дня народження Степана Бандери, 1 січня, родина народного депутата України Сергія Рудика відвідала цвинтар у Мюнхені.


Як зауважив пан Рудик, на цьому цвинтарі похований провідник української нації та його побратим Ярослав Стецько!


«Я переконаний, що пам'ять про справжніх українських героїв житиме доти, доки про їх чин пам'ятатимуть наші діти, внуки і правнуки! А щоб це сталося, їм треба про це розповідати і періодично повторювати з самого дитинства!» – вважає нардеп.

реклама

Коментарі  

 
+10 #14 украинка 07.01.2015 10:44
Цитую Пошливы:
За Бандеру пасть порву. В том числе и Рудику. Неча ему делать у магилы Героя...



Смотри не надорвись :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #13 стабилизец 07.01.2015 10:09
Тю, чей та его в гости к немцам понесло, это ж тоже оккупанты :lol: Тут помним, тут не помним.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-16 #12 Пошливы 06.01.2015 23:50
За Бандеру пасть порву. В том числе и Рудику. Неча ему делать у магилы Героя...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #11 Уманчанин в 7му поколінні 06.01.2015 23:02
Цитую Уманский Еврей:
Ну-ну. Под боком есть мировой праведник Цадик Нахман, а этот депутатушка погнался в Германию чтобы поклонится пособнику нацистов. Почитайте википедию про Стецько. Но в народе говорят, как провидешь новый год, вот таки и будет. Видно что кладбище его любимое место и детей учит этому.

Ребе Нахман і Степан Андрійович не потребують захисту таких фальшивих уманських євреїв. Вони у ВІЧНОСТІ і чудово порозумілись, як видатні особистості і сини УКРАЇНСЬКОГО НАРОДУ! Єврейська МАТИ МАРІЯ народила нам СИНА БОЖОГО! СЛАВІМО ЙОГО!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Уманский Еврей 06.01.2015 03:34
Ну-ну. Под боком есть мировой праведник Цадик Нахман, а этот депутатушка погнался в Германию чтобы поклонится пособнику нацистов. Почитайте википедию про Стецько. Но в народе говорят, как провидешь новый год, вот таки и будет. Видно что кладбище его любимое место и детей учит этому.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Правда 06.01.2015 02:20
Они вам говорят пояски завязывать а сами летают их нужно так закопать чтоб они не воняли как бендеролога и этих вы..кидошов :P 8) 8) 8) :P :P :P :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #8 оленка 05.01.2015 19:53
откуда бабкі? зарплати нардепа на 1 квиток не вистачить, не те що всією сім_єю кататися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #7 Олександр 05.01.2015 19:45
А які амбіції у цьго депутата, а ви ще надієтесь , що щось зміниться на краще, коли відмінять пільги і зроблять долар по 30. Та тотальна брехня заполонила Україну і з кожним днем посилюється......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 Олександр 05.01.2015 19:42
Я теж хочу до Мюнхена.......Саме той час коли туди треба всім їхати, особливо пенсіонерам і людям чесної праці
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #5 Етнолог 05.01.2015 18:32
Побратим Стецька в річницю Бандери?