Понад три десятки черкаських більярдистів боролися за звання чемпіона «комбінованої піраміди», пише Черкаський спорт.

У новий рік з новими перемогами. Так розпочали 2015-ий черкаські більярдисти. Спортсмени провели традиційну першість з більярду у класі «комбінована піраміда». За чемпіонське звання боролися 32 спортсмени не лише з Черкас, а й Сміли та Золотоноші.

У підсумку перемогу в комбінованій піраміді здобув Віталій Грицай. У фіналі представник Золотоноші обіграв ще одного досвідченого більярдиста – Єгора Жуковського із Черкас. Третє місце розділили спортсмени з обласного центру. Бронзу вибороли Олексій Крутов та Сергій Костюкевич.

Нині найкращі черкаські більярдисти готуються до суперництва з колегами із Кіровограда. Ці змагання заплановані на наступні вихідні.