Запланований на сьогодні на 10.00 мітинг під Черкаською обласною прокуратурою не відбувся. Про це інформує кореспондент «Прочерку», що перебував у цей час біля будівлі прокуратури.


Нагадаємо, мітинг мав бути приурочений річниці ухвалення диктаторських законів 16 січня, які мали на меті зміну конституційного ладу, державний заколот. В результаті виборювання відміни цих законів на Майдані сталися перші смерті героїв Небесної сотні.

Можливо, організатори акції вирішили перенести захід на інший час, проте зв’язатися поки з організаторами не вдалося.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+4 #8 Ник 17.01.2015 01:38
ЕСТЬ ЕЩЕ МОЗГИ У НЕКОТОРЫХ УКРАИНЦЕВ!!!МОЛ ОДЕЦ!!!​Письмо киевлянина военному комиссару в ответ на повестку:
Я самый обычный киевлянин. Не свидомый прыгун, но и не поклонник
Путина!!! Пришла мне повестка из военкомата. Простой вопрос президенту
Украины: Почему я должен… идти воевать?
У нас объявлена кому-то война? Нет.
Мы воюем с Россией? Нет. У нас с ними необъявленная война? Но, а тогда почему Порошенко жмёт руку
Путину? То есть, у них там всё пучком, а я с сепаратистами должен
выяснить, кто из нас вернётся домой, а кто нет?
Может быть, у нас гражданская война? Но тогда почему об этом не объявлено?
Почему тогда не вводится военное или чрезвычайное положение? Потому что МВФ тогда не даст кредиты?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Олександр 16.01.2015 21:21
Та гіршого диктаторського закону, як бюджет на 2015 рік годі й придумувати. Просто важче це усвідомити простим людям. Але ж колись усвідомлять........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 шаман 16.01.2015 16:07
Почему татары 300 лет правили ?Потому,что простому народу надо МИР и СТАБИЛЬНОСТЬ,и умеренные налоги,и работа.Как не вспомнить слова старых людей,ЧТО БЫ НЕ БЫЛО ВОЙНЫ.Сей час мы имеем:потери территориальные (и эти потери не окончательные); войну--неизвестно когда закончится;одно значное ухудшение благосостояние людей(и ,увы,тоже не предел);очередн ой передел собственности;н егативный международный имидж;испорченн ые отношения с соседями;истреб ление генофонда нации и самое страшное что по прошествии времени всё будет названо ошибками .А когда нам жить?А потом вернутся те кто выживет на той войне.Уж они спрашивать будут по конкретней чем Свобода и Правый сектор и опять по льётся кровь.Спрашиваете:Что делать?Убирать от власти нынешних,затем мирным и только мирным путем решать Восточный вопрос.В противном случае нас ждёт крах.И одними националистичес кими лозунгами страну не уберечь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #5 УЖАСТЬ 16.01.2015 14:15
Надо срочно возобновить надрывные и с выпученными глазами волания "бандыты, бандытам тюрмыыыы..ыы", шествия с портретированны ми дрючками.
Ну если уже "вечный" дон-кихот черкасской "оппозиции" Булатецкий выдохся... то что ждать от других
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 ретро 16.01.2015 13:28
Мабуть люди просто порівняли те очікуване зло яке могли принести диктаторські закони, з тим реальним злом, що ми сьогодні отримали і зробили висновок. Чесно скажу - я зараз готовий був би терпіти ті закони аж до обрання нової Ради, заради того щоб залишити живими тисячі і позбавити каліцтва десятки тисяч людей, щоб з нами був Крим, щоб не було того бардака який є у нас сьогодні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Братушка 16.01.2015 13:07
Братушки! А я ж колись писав, що "оце" скоро пройде... Вже не цікаво! Не актуально! Точно так і самоліквідуютьс я автомайдани, самооборони і таке інше...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #2 Боргес 16.01.2015 12:54
Не, просто почувствовали разницу и поумнели :-*
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #1 ДЖЕКО 16.01.2015 11:57
З приводу чого мітингувати? Учасники бойових дій на Сході країни, з якими довелося поспілкуватится , як один твердять: давно вже можна було закінчити ці бойові дії і відновити контроль над кордоном. На перешкоді - командири, які віддають неадекватні накази. Над командирами стоять - керівництво країни, яким це, вочевидь, не вигідно. На сьогодні головний союзник Путіна - Порошенко. До людей це скоро дійде. І тоді буде ну дуже великий мітинг.