У лютому міський голова Черкас Сергій Одарич збирається до Європи. У цьому Сергій Олегович зізнався сьогодні під час прес-конференції у відповідь на зауваження громадського активіста про те, що мер часто їздить до Європи.


– Нечасто, – сказав міський голова. – У лютому поїду десь в Європу.

Потім журналістам Сергій Олегович пояснив, що це буде не робоча поїздка, а відпустка.

– Я ж обіцяв, що у відпустку поїду, – сказав міський голова.

На уточнювальне запитання «Прочерку», скільки триватиме відпустка, Сергій Олегович засміявся і відповів:

– Тижнів на три, якщо дозволите.

До якої саме країни поїде, міський голова не уточнив, оскільки, за його словами, боїться наврочити.

реклама

Коментарі  

 
+3 #10 Дід Трохим 20.01.2015 09:23
Той випадок, коли у відпустку їде один, а відпочивають всі. А Радік з Халайом вобше можуть банкет замовлять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #9 Черкащанка 19.01.2015 21:38
А що Анжела позичає гроші на поїздку? А я думала що в черкащан бедете позичати Сергіє Олеговичу. У вас же мала зарплата та й бізнесу немає. За які кошти можна відпочивати в Європі?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Коли транспортна ? 19.01.2015 20:47
Цитую Крот:
І що ту незвичайного?
Людина їде за свої, а не за бюджетні гроші.
Родина не бідна.

А скільки на АТО здала не бідна родина?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Черкасы 19.01.2015 20:09
В Украине идёт ВОЙНА,а этот ........ собирается на отдых,устал .....такая.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 США 19.01.2015 16:07
А слабо в Маямі купити нерухомість?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #5 Крот 19.01.2015 14:39
Цитую стабилизец:
Людина їде за свої,
"Своих" при его зарплате хватит аккурат на билет в один конец. Разве что жена везет :lol: Достала брехня на каждом шагу.


а різниця яка? Хай і дружени. І що з того? Заробляє, значить має. А вам що завідно?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+25 #4 шаман 19.01.2015 14:35
И не война и не грозящий дефолт не помеха чиновничей братии для отдыха в так горячо любимой Европе.А вы, рабы, купайтесь в ополонках.Мы там,вы тут! Сыт голодного не разумеет.Слава Украине!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+21 #3 стабилизец 19.01.2015 14:12
Людина їде за свої,
"Своих" при его зарплате хватит аккурат на билет в один конец. Разве что жена везет :lol: Достала брехня на каждом шагу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #2 Прохожий 19.01.2015 14:04
Всі безмежно раді. Хто ще відпочиватиме в Європі? Оголосіть весь список.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #1 Крот 19.01.2015 14:00
І що ту незвичайного?
Людина їде за свої, а не за бюджетні гроші.
Родина не бідна.