Цього року Український сектор Вікіпедії святкує одинадцяту річницю свого створення. Всеукраїнський вікіфлешмоб пройде з 30 січня по 1 лютого 2015 року. Святкування відбудуться у найбільших містах України.

Як зазначають організатори, дата хоча і не «кругла», але на хвилі піднесеного патріотизму українців та неактуальності святкування 10-ї річниці на фоні минулорічних січнево-лютневих подій, така подія не повинна бути забутою.

Черкаси не будуть осторонь святкувань. У нашому місті на базі Черкаської центральної міської бібліотеки імені Лесі Українки відбудеться флешмоб.

План святкування:

30 січня (п'ятниця), з 14:00. Читальний зал бібліотеки (2 поверх)

- Лекція про історію створення та основні принципи роботи «Вікіпедії»;

- Майстер-клас зі створення статей у «Вікіпедії»;

- Власноручне створення статей у «Вікіпедії».

31 січня (субота), з 14:00. Читальний зал бібліотеки (2 поверх)

- Лекція про історію створення та основні принципи роботи «Вікіпедії»;

- Майстер-клас зі створення статей у «Вікіпедії»;

- Власноручне створення статей у «Вікіпедії».

У бібліотеці є комп'ютерний клас та доступ до Інтернету через Wi-Fi. Організатори через брак техніки просять за можливості принести з собою власний нетбук чи ноутбук. Перед початком акції необхідно продумати вдома бажані статті, які згодом будуть створенні у рамках флешмобу.

Організатором флешмобу є Черкаський міський методичний кабінет установ освіти Черкаської міської ради в особі методиста Крижанівського Володимира Валерійовича, який є одним із адміністраторів Української Вікіпедії. Акція відбудеться за підтримки Департаменту освіти на гуманітарної політики Черкаської міської ради.

Телефони для додаткової інформації: (0472) 37-64-78 та (097) 583-13-32.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+2 #1 S.Б. 28.01.2015 11:26
Краще б в плані святкування на вивчення інших мов акцент робили, основу статей компетентні мультимовні люди створювати повинні, а не черговий раз кожна кухарка з білозірським діалектом. Сьогодні володіння ще парою мов, окрім російської - просто нагальна необхідність. І мінімум,-для альтернативного погляду на викладене в тій же вікепедійній статті. Переключаючи мови, хоча б з української на російську, порівняйте змість та об'єм статті по якому небудь критичному національному питанню. А потім ще на інші. Навіть коли не розумієте - подивіться на разючу відмінність об'єму поданого матеріалі. Істина завжди десь посередині і щоб хоча б глянути на неї, а навіть не робити висновки, потрібний альтернативний погляд та альтернативна думка. Писати статті на основі російсько-українсько-мовних першоджерел, вихолощених партіями за століття з обох боків - це будуть ще ті, пострадянскі статті.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100