Анатолій Ситник зауважив, що кожен медик мусить співпрацювати з комісаріатами і при огляді призовників встановлювати висновок «придатний чи не придатний» лише відповідно до чинної законодавчої бази.
– Ви, медики, несете повну відповідальність за кожний встановлений діагноз особам, які проходять медичні огляди, – наголосив директор департаменту.
Окрім цього, заступник обласного військового комісара Ігор Яшкін порушив тему призову до лав Збройних сил саме працівників галузі охорони здоров’я.
– Здебільшого вони всі військовозобов’язані, а у військових шпиталях дуже потрібні медичні фахівці, – підкреслив він. – Так, з Черкащини мають долучитись до мобілізації понад 40 лікарів. Вже пройшли медичні огляди більше десятка. На сьогодні робота в цьому напрямку продовжується.
За словами Ігоря Яшкіна, робоче місце та заробітна плата за лікарем зберігається, також він буде отримувати грошове забезпечення відповідно до своєї військової посади, інформують у прес-службі департаменту охорони здоров’я Черкаської облдержадміністрації.
реклама
Коментарі
2) почему то их не оформляют в военкомате военными докторами, а просто фельдшерами!!!! !
яка страна така и мобилизация
Стрічка RSS коментарів цього запису