У Черкасах уже створили мобільну групу для негайного реагування на випадок можливих надзвичайних ситуацій та ліквідації їхніх наслідків.
Ця мобільна група об’єднала в собі різні служби цивільного захисту (міліцію, медичну, кінологічну, вибухотехнічну, пожежну й комунальників). Крім того, оснащена спеціальною та інженерною технікою.
У її арсеналі, серед усього, є вантажівки, автокрани, екскаватори, гідромолоти й пересувні електростанції. Усе це, кажуть фахівці, допоможе в разі чого розібрати завали й у цілому швидко спрацювати на випадок можливих надзвичайних подій.
Загалом до складу цієї групи входить понад півсотні фахівців та майже 30 одиниць техніки.
– Уся техніка, яка ввійшла до складу оперативної групи, справна й готова до застосування. Установи, що долучилися до формування цієї мобільної групи, надавали свої аварійні бригади, які працюють щодня й чи не щотижня ліквідовують наслідки аварій на тепломережах, водогонах, системі газопостачання, – розповів голова комісії Юрій Гончаров. – Тобто вони й дотепер були в постійній готовності, тож у разі потреби упродовж дуже стислого терміну зможуть прибути в район надзвичайної ситуації.
У готовності черкаської мобільно-оперативної групи кілька днів тому пересвідчилася й спеціальна комісія Державної служби з надзвичайних ситуацій зі столиці, зазначають у прес-службі Черкаського МВК.
Нагадаємо, наприкінці січня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк доручив Державній службі України з надзвичайних ситуацій створити в кожній області мобільні групи реагування на наслідки техногенної катастрофи. Відтак, такі групи вже створені в кожному районі та місті області.
реклама
Коментарі
Так все чудово. Але, вся та кількість рятівників на кого розрахована?
А раптом небезпека. тттт, то не найдеш крайнього, а керманичів тим паче.
Стрічка RSS коментарів цього запису