Проведеними першого місяця 2015 року перевірками встановлено 74 працівники, які працювали без укладання трудових угод з роботодавцями. Легалізовано 101,1 тис. грн доходів, донараховано до сплати 15,2 тис. грн податку на доходи фізичних осіб.

Також було виявлено 26 громадян, які здійснювали свою діяльність без відповідної реєстрації. Після залучення до державної реєстрації фізичними особами-підприємцями останні сплатили 5,3 тис. грн податків.

Протягом січня органи Державної фіскальної служби області провели 40 перевірок з питань контролю за сплатою податку на доходи фізичних осіб. Завдяки цьому в області донараховано 132,4 тис. грн податку на доходи і до бюджету надійшло 10,3 тис. грн.

Крім того, на засіданнях спільних комісій при держадміністраціях з початку року заслухано 4 керівників підприємств-боржників з виплати заробітної плати. За результатами проведеної роботи на 3 підприємствах погашено заборгованість на суму більше 119,5 млн. грн, до бюджету додатково надійшло 24,2 тис. грн податку на доходи фізосіб. Частково зменшено борг із виплати зарплати 15 підприємствами на суму 744,6 тис. грн. Таким чином до бюджету додатково надійшло більше 58 тис. грн ПДФО.

Працівникам 6 підприємств державної форми власності погашено заборгованість із виплати зарплати на суму 267,0 тис. грн, до бюджету додатково надійшло 40,7 тис. грн ПДФО.

– Легалізація ринку праці та своєчасність у виплаті зарплати залишається одним із найпріоритетніших напрямів роботи регіональної фіскальної служби. «Тіньова» зайнятість спрямована проти людини, позбавляє її легального працевлаштування, оплати й охорони праці та здоров’я, соціального, пенсійного та медичного забезпечення, які здійснюються через Пенсійний фонд, Фонд соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, Фонд соціального страхування від нещасних випадків на виробництві і професійних захворювань та Фонд загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття», – зазначив начальник Головного управління Державної фіскальної служби України в Черкаській області Володимир Коломієць.

Він підкреслив, що використання нелегальної робочої сили, неукладення чи несвоєчасне повідомлення щодо трудових договорів між підприємцями та найманими працівниками є порушенням законодавства про працю і передбачає кримінальну і адміністративну відповідальність, наголошують у прес-службі ДФС області.

реклама

Коментарі  

 
0 #2 Вжесь 01.03.2015 13:17
как красиво уничтожена табачная отрасль Украины, в т.ч. и в Черкассах. А чем заменили эти отчисления- а ничем, красивыми словами о здоровье нации. Сколько денег потерял бюджет из-за ухода в тень игрового бизнеса? А сколько потеряно налогов из-за прекращения гастрольной деятельности многих артистов и из-за ухода с телеекранов многих рекламных брендов... Миллиарды........А есть ещё и теневой рынок алкоголя- там тоже миллиарды. Но лучше взять налоги с дач и квартир, разрушить депозитный балланс банков налогом на проценты, обложить новым налогом зарплату легально работающих, урвать с пенсионеров, которые работают... И это только сразу увиденное. А сколько есть других схем, где крутятся огромные деньги.......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #1 Вжесь 28.02.2015 16:54
Повний ..... полягає в тому, що працюючі пенсіонери повністю платять податки у всі фонди, а їх за це збираються пресувати. А хто не платить- того репресії не зачеплять. Дурніших економістів не було всі 23 роки незалежності, хоча їх і так не було. Була лише тотальна приватизація- грабунок радянських надбань. А для цього не потрібно було мати світлу голову, а лише міцні кулаки і блатні звязки. От і вся економіка......Слів немає, і ми ще недавно за таких .... голосували
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100