Сьогодні народний депутат України з Умані Максим Поляков із колегами привітав із прийдешнім святом 8 березня голову Національного банку України Валерію Гонтареву, яку запросили сьогодні до парламенту для доповіді про економічну ситуацію в країні.

Фото Володимира Струмковського

Фото Володимира Струмковського

 


«Я і мої колеги, Суслова, Дзензерський і Поляков, вже сьогодні від усієї душі привітали з наступаючим Гонтареву. Квіти і чистий аркуш А4, щоб написати заяву про звільнення, – це чи не найкращий подарунок для жінки, яка розвалила українську економіку? – іронізує координатор батальйону «Київ-1» Євген Дейдей на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук». – До того ж, це можливість привітати з 8 березня мільйони інших по всій Україні. Про такий подарунок багато з них і не мріють. Валерія Олексіївна, майте совість, подаруйте людям свято. Адже багато хто з них завдяки Вам не зможуть купити собі навіть тюльпанів... Згадайте про цих жінок, коли будете на 8 березня купувати собі нову сумочку, вартістю в 30 зарплат звичайної українки... Із наступаючим!!!»

 

«Щойно повернулася з Верховної Ради України. Натхненна. Дякую за підтримку тим парламентарям, які дійсно заслуговують, щоб їх так називали. Чутки про мою відставку – безпідставні», – цитують на офіційній сторінці Нацбанку в соціальній мережі «Фейсбук» слова Валерії Гонтаревої.


Нагадаємо, що сьогодні депутати на чолі з Олегом Ляшком не дали голові Нацбанку Валерії Гонтаревій завершити доповідь з трибуни Верховної Ради.

Під час доповіді вони оточили трибуну і почали скандувати «Ганьба!» і «У відставку!».

Голова парламенту Володимир Гройсман намагався заспокоїти депутатів, але безуспішно. В результаті Гонтарева покинула трибуну.

Виступаючи після цього з трибуни, Ляшко заявив, що «перед нами виступала не жінка, а людина, яка обікрала українських громадян», пише «Українська правда».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+3 #18 Пенсіонерка 10.03.2015 13:41
..... Блокував, а на другий день проголосував за звірячі закони проти пенсіонерів. Щось виторгував??????????????7
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #17 Пытання? 09.03.2015 19:42
И кого с области в этот раз ЛОБИРОВАЛ Поляков??
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Нестор Іванович 08.03.2015 23:42
Цитую незнайка:
Смотрел телетрансляцию из ВРУ Как только Г назвала 2 фамилии-Тимошенко и Стельмаха-так сразу вскочивший с места Ляшко подбежал к трибуне рот Гонтаревой затыкать и со всеми СВОИМИ ПОДБЕЖАВШИМИ прогнали Гонтареву с трибуны


Гонтарєву потрібно не з трибуни гнати, а вилами пора її боки полоскотати. Ви не згодні? Подивіться на ціни і курс національної валюти. Прості люди раптом стали втричі біднішими. Однак якщо у кось ділося, то комусь очевидно прибуло. і причому тут її походження? Саме українці Коломойський і Порошенко стали найбагатьшими людьми в Україні за підсумками 2014 -го року.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #15 О.ЧУПРИНА 08.03.2015 15:47
Цитую ПС:
Ляшко зайняв нішу Жириновського в Україні.Йому надали право критикувати владу, перетвориши його в провласний фейк.Ляшку дозволено сказати те, що на думці у Банкової, тільки в трохи гіпертрофованом у вигляді. Банкова придивляється до того, як реагує народ на нову порцію марення епатажного політика, чи готовий до закручування гайок, чи приймає на «ура!» тоталітарний режим. Означення «коаліційно-опозиційний» відносно Ляшка звучить смішно. Політологи кажуть: він завжди був тільки провладним.Весь епатаж - лише частина сценічного образу. Ляшко тільки прикидається божевільним хамом.весь епатаж - лише частина сценічного образу.Клоун, якому сходить з рук будь-яка витівка. Будь-яке хамство будь-яких масштабів.

Розумно,логічно ,правда!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #14 ПС 08.03.2015 14:32
Ляшко зайняв нішу Жириновського в Україні.Йому надали право критикувати владу, перетвориши його в провласний фейк.Ляшку дозволено сказати те, що на думці у Банкової, тільки в трохи гіпертрофованом у вигляді. Банкова придивляється до того, як реагує народ на нову порцію марення епатажного політика, чи готовий до закручування гайок, чи приймає на «ура!» тоталітарний режим. Означення «коаліційно-опозиційний» відносно Ляшка звучить смішно. Політологи кажуть: він завжди був тільки провладним.Весь епатаж - лише частина сценічного образу. Ляшко тільки прикидається божевільним хамом.весь епатаж - лише частина сценічного образу.Клоун, якому сходить з рук будь-яка витівка. Будь-яке хамство будь-яких масштабів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Муська 08.03.2015 12:26
Вот отправить Ляшка, Полякова в полет на Марс и что изменится в Украине? Только меньше шума станет и ничего больше
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #12 Оксана 07.03.2015 23:20
Чистий популіз по Поляковські. Нехай на себе подивиться. Завчив слова про Гонтарева і на свіх ефірах одне й те саме талдонить, а про , щось інше спитай, то буде бекати, незнати, що казати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #11 О.ЧУПРИНА 07.03.2015 22:27
Поведінка Ляшка-неподобство вищого гатунку.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #10 незнайка 07.03.2015 16:49
Смотрел телетрансляцию из ВРУ Как только Г назвала 2 фамилии-Тимошенко и Стельмаха-так сразу вскочивший с места Ляшко подбежал к трибуне рот Гонтаревой затыкать и со всеми СВОИМИ ПОДБЕЖАВШИМИ прогнали Гонтареву с трибуны