Народний депутат України Ірина Геращенко у Нью-Йорку несподівано зустріла першого свого керівника і вчителя в журналістській професії – Лева Хмельковського, багаторічного головного редактора черкаського обласного радіо.



«25, вірніше, 26 років тому ганяв нас там, як сидорових кіз): Я навіть плакала від тих строгостей пару раз): Вимагав швидкої реакції, чистої мови, точного фактажу, цікавих текстів, новин, а не роздумів, простих людей, а не тільки чиновників. Згадую ту науку з вдячністю. Доля занесла родину Хмельковських в Америку і оце вперше за 20 років побачилися. Він мало змінився – з фотоапаратом на шиї, подарував газету, що вони з діаспорянами випускають, книжки, що видав нещодавно. Передав привіт всім знайомим черкаським журналістам, що я з радістю і роблю. Дякую Нью-Йорку за несподівану зустріч зі студентською юністю):» – підписала світлину із паном Хмельковським у «Фейсбуці» Ірина Володимирівна.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Зануда 10.03.2015 18:49
Одяг у навчителя, видно, ще з часів Союзу. І не прасований з того часу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 РозвIдник М.Кузнецов 10.03.2015 17:30
А вона повернеться до Вас чи вже резIдент?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Фотограф 10.03.2015 16:26
Цитую ректор:
як завжди - про "себя любимую". А про драконівські закони з підвищення тарифів,обрізан их пенсій і зарплат, за які проголосувала, мовчить?..


Ничего, она не жадная, и на третий майдан раскошелится...на 100 граммовую баночку растворимого кофе.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 ТАКИ ДА 10.03.2015 16:24
Ойц, та на радіо чудово ще пам*ятають як працював цей пан. Тільки-но хто прийде зі скаргою, як мікрофон під носа і - чеши все, що наболіло, а потім без купюр в радіоефір. Гонорар таким чином загарбував. Отак докотився головред до того, що якісь трударі на ОДТРК подали до суду за наклеп, за результатами якого довелося сплатити шалені гроші. Відтоді пан перестав бути головредом і дременув аж у Штати. Пані Геращенко він міг навчити тільки пристосовуватис ь і говорити те, що вигідно тобі особисто в конкретній ситуації. Ой вей...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 ВАСИЛИЙ 10.03.2015 15:23
за які такі кошти злітала? Мабуть і відрядження оформила..чого там, квиток лише пару трійку тисяч доллярів коштує...Простим Українцям до Америки зась!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #5 ректор 10.03.2015 13:07
як завжди - про "себя любимую". А про драконівські закони з підвищення тарифів,обрізан их пенсій і зарплат, за які проголосувала, мовчить?..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Фугас 10.03.2015 12:33
Интересно, в связи с чем у нее такое *ое выражение лица, почему это лицо стало таким .... и что оно вообще там делает?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+22 #3 Гека Чепе 10.03.2015 11:59
А що зараз робить ця ні грама не змарніла за останні місяці випробувань пані аж в Нью-Йорку? Легкий весняний шопінг, чи як?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #2 незнайка 10.03.2015 11:59
а призидент же платит ей ЗА НАВЕДЕНИЕ ПОРЯДКА НА ДОНБАСЕ Рыба ищет где глубже а там набось и жизненный уровень выше и люди не вымирают-научилась у Хмельквского об украинских достижениях свидомо рапортовать -теперь про другое поторохти Язык без костей
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #1 марина 10.03.2015 11:53
Заголовок статті цілком відповідає рівню освіти, яку надає ЧНУ своїм студентам - майбутнім журналістам.