Виконувач обов’язків ректора ЧНУ ім. Богдана Хмельницього Олександр Черевко домовився про співпрацю з Університетом екології і управління в Варшаві.

Зустріч із проректором закладу Рафалом Возняком відбулася під час відкриття Шостої Міжнародної виставки «Сучасні заклади освіти – 2015». Керівники українського та польського університетів домовилися про взаємодію в галузі туризму, готельного бізнесу, охорони навколишнього середовища. Наступним кроком, зазначає Олександр Володимирович, буде підписання угоди про співпрацю між навчально-науковим інститутом природничих наук Черкаського університету та колегами з Польщі.


На виставці представляє себе переважна більшість  вищих, професійно-технічні, загальноосвітні та інші навчальні заклади України, а також закордоні навчальні заклади та освітні агенції, наукові установи, підприємства, що презентують технічне обладнання та програми для впровадження в освітню практику.

Цьогоріч у виставці беруть участь 750 навчальних закладів з 22 регіонів України, а також заклади освіти та агенції Латвії, Литви, Швейцарії, Польщі, Чехії, Франції, Великобританії, Канади, Словаччини, Естонії, США та Молдови. Серед них - 75 університетів, академій, інститутів, коледжів, технікумів, наукових установ і 20 закордонних навчальних закладів та міжнародних освітніх агенцій.

Упродовж трьох днів педагоги, науковці, фахівці та відвідувачі спілкуються з представниками навчальних закладів, обмінюються досвідом педагогічної практики, знайомляться з сучасними технологіями навчання. Старшокласники, студенти та їхні батьки отримують актуальну інформацію щодо умов вступу до навчальних закладів, бакалаврських та магістерських програм, підготовчих університетських курсів.

Після кількарічної перерви Черкаський національний університет імені Богдана Хмельницького взяв участь у роботі виставки. Інформаційні стенди університету були цікавими як українським, так і закордонним гостям.

Про це інформує прес-служба Черкаського національного університету ім. Б.Хмельницького.

реклама

Коментарі  

 
+26 #33 ЧНУ 15.03.2015 20:26
Не забувайте, що з нового навчального року ЧНУ буде працювати в більш складних умовах, а Черевко в цьому розбирається як "баран в аптеці"... :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-15 #32 Чуприні 15.03.2015 16:14
Читали, пане Чуприно, і Ваші коментарі до "тонущего корабля" під статтею "На Драбівщині разом із сміттям згоріла корова" і ще під рядом інших статей теж читали. Ви це так не залишайте, ........................................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-11 #31 адекватний 15.03.2015 14:58
Цитую лорд Чемберлен:
1. То что в аудиториях холодно, полный бред. Всю зиму было тепло, университет работал зимой, не было нарушение графика учебного процесса. В общежитии наконец-то появилась горячая вода, перестали отключать лифты.

2. 15 лет кузьминщины привели университет к катастрофическо му состоянию, уровень студентов упал ниже уровня птушников, квалифицированн ые кадры были заменены родственниками и подельниками кузьминского по коррупционным схемам. Вместо настоящей науки расцвела коррупция на защитах диссертаций по педагогике, появилась масса людей с фальшивыми дипломами кандидатов и докторов наук. Псевдоученные тарасенкова, жаботинская, селиванова превратили университет в собственную кормушку, разводя старого лоха кузьминского мантрами о том какой он гениальный ученый.

Так то
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #30 О.ЧУПРИНА 15.03.2015 10:29
Цитую Объєктивный:
Цитую Адекватный:
Черевко в роли ученого – это эпохальный нонсенс. Беспринципный человек пытается управлять многотысячным коллективом .Позор Квиту за это назначение!
Во–первых, не в роли ученого, а в качестве ректора. Преподавательск ий опыт у него есть.... Такие нонсенсы в каждой области имеются. А здесь бывшего губернатора назначают ректором.
Во–вторых, безпринципные Владимир Олейник и поющий Поплавский, которые с каждой сменой власти меняли свою ориентацию. Черевко даже после сокрушительного поражения Ющенка не отрекся от него и не стал пинать так, ка это сделали сотни других "принципиальных политиков". В–третьих, не пытаеться, а управляет и имеет опыт управления многотысячными коллективами.

Вы читали его творение" о тонущем корабле?Что скажете?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #29 Держслужбовець 14.03.2015 23:39
Забули ? В.о. ректора з 2010 р. член фракції ригов в обласній раді «За майбутнє Черкащини».
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-28 #28 Марія 14.03.2015 20:41
Цитую Держслужбовець:
...Черевко даже после сокрушительного поражения Ющенка не отрекся от него и не стал пинать так, ка это сделали сотни других "принципиальных политиков".
. В. о. ректора Черевко офіційно був радником губернатора Сергія Тулуба за період правління Партії регіонів з 7 квітня 2010 по 7 березня 2014 року .
У Тулуба було повно соратників, які так раді були прислужитися йому,та в долоні йому так дружно ляпали, стоячи. А Черевко хоч і числився радником, та щось у зв’язках із героєм помічений не був.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #27 Держслужбовець 14.03.2015 16:22
...Черевко даже после сокрушительного поражения Ющенка не отрекся от него и не стал пинать так, ка это сделали сотни других "принципиальных политиков". . В. о. ректора Черевко офіційно був радником губернатора Сергія Тулуба за період правління Партії регіонів з 7 квітня 2010 по 7 березня 2014 року .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #26 Студент2 14.03.2015 15:49
Цитую Приключения Шурика:
Цитую Студент:
Если в.о.ректора такой великий менеджер, то почему: международных грантов для студентов нет? обменов с др.универами нет?

Слышь, студент. Тебе ж объяснили: "Виконувач обов’язків ректора ЧНУ ім. Богдана Хмельницього Олександр Черевко домовився про співпрацю з Університетом екології і управління в Варшаві." Если не "врубился", перечитай еще раз новость, которую комментируешь. :lol: :lol: :lol:

Живи просто, проживеш років зо сто, а будеш лукавить, так чорт тебе задавить ! "Врубился" ? :lol: :lol: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #25 Аспирант 14.03.2015 14:22
Це ж елементарно- Черевко, який сп...( $$$) чужу докторську роботу не може бути ректором університету .
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-24 #24 Приключения Шурика 14.03.2015 12:49
Цитую Студент:
Если в.о.ректора такой великий менеджер, то почему: международных грантов для студентов нет? обменов с др.универами нет?

Слышь, студент. Тебе ж объяснили: "Виконувач обов’язків ректора ЧНУ ім. Богдана Хмельницього Олександр Черевко домовився про співпрацю з Університетом екології і управління в Варшаві." Если не "врубился", перечитай еще раз новость, которую комментируешь. :lol: :lol: :lol: