Міський автобус №14 «Мікрорайон «Дахнівський» – Вантажний порт» на тимчасовий період (а саме до встановлення нового тарифу на перевезення пасажирів) змінить напрямок та інтервал руху. Таке рішення ухвалили на засіданні виконавчого комітету в п’ятницю.

Таким чином рух за маршрутом буде здійснюватися вулицями Канівська, Дахнівська, Шевченка та Горького.

Відправлення автобуса здійснюватиметься від зупинки «Вулиця Маршала Рокосовського», що розташована на вулиці 2-го Українського фронту. Курсуватиме маршрутка о 6.20, 6.40, 7.10, 7.30, 16.30, 16.50, 17.20, 17.40, 19.00, 19.55, 21.15, 21.55 годині.

Із проханням внести зміни до маршруту ще на початку березня звернувся сам перевізник, приватний підприємець Петро Копієвский. На його переконання, такі тимчасові зміни дозволять зменшити витрати на перевезення й поки не працювати в збиток.

Нагадаємо, що проект цього рішення вже виносився на розгляд виконкому минулої п’ятниці. Однак тоді його відправили на доопрацювання, аби врахувати не тільки думку перевізника, а й інтереси самих жителів мікрорайону, зазначають у прес-службі Черкаського міськвиконкому.

реклама

Коментарі  

 
+9 #11 Лілія 16.03.2015 17:58
Може хтось із владців прочитає...
Пан Копієвський давно став монополістом неслабого маршруту і вже багато років варить воду щодо вартості проїзду. І це при тому, що всі його автобуси, на відміну від інших перевізників, їздять на газу, а не на більш дорогому топливі, а також всі пенсіонери повністю в його "руках", оскільки нема в Дахнівці альтернативного транспорту. Скоротивши маршрут, він позбавляє мешканців нашого мікрорайону на нормальний проїзд, адже багатьом, щоб дійти до вказаних зупинок треба йти по декілька кілометрів і, замітьте, не по тротуарах, а по жахливому бездоріжжю. Моде хтось інший купить маршрут????
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Дефцит-зп-чина 16.03.2015 12:18
Цитую Де транспортна реформа?:
Цитую Тормоз траліків:
Де транспортна реформа , де економічні траліки? Це все отмазки от реформ.

Де міські депутати, де МЕР, де актив ,що кликали в Європу. Дорвались до кормушки і реформи не потрібні.

Черкаська обласна рада відібрала 90 тисяч гривень субвенції, яка виділялася Тальнівському АТП 17-137 для перевезення пільгових категорій громадян – пенсіонерів, інвалідів, учасників бойових дій. Без цих грошей автобуси можуть зупинитися, пише Gazeta.ua.

Перерозподілені гроші підуть на фінансування тролейбусного парку в Черкасах. Таке рішення ухвалили обласні депутати.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #9 Вони думають 16.03.2015 11:37
Цитую Де транспортна реформа?:
Цитую Тормоз траліків:
Де транспортна реформа , де економічні траліки? Це все отмазки от реформ.

Де міські депутати, де МЕР, де актив ,що кликали в Європу. Дорвались до кормушки і реформи не потрібні.

На який прикол повести черкащан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 А які партії за реформи? 16.03.2015 11:33
Цитую стабилизец:
Цитую Тормоз траліків:
Де транспортна реформа , де економічні траліки? Це все отмазки от реформ.

Покуда будет рулить стая друзей пєрєвизнікив, которых сами же аборигены и навыбирали - никаких реформ, тролепарку - аминь.

А хто з депутатів або які партії за реформи?????......
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Де реформатори? 16.03.2015 10:54
По своїй суті, "Електронний квиток" для міста Черкаси – це єдина універсальна система обліку пасажироперевез ень та грошових розрахунків. Вона дозволяє при певному рівні інвестицій вирішити ряд проблем у транспорті, зокрема:

контроль за оплатою проїзду;
точний облік пасажиропотоків ;
формування на основі статистики оптимальних графіків руху;
навантаження на маршрути;
оптимальна вартість проїзду тощо.
З вирішенням цього питання нам, як не дивно, хочуть допомогти. Йдеться про корейську компанію "MST Global inc.", яка готова вкласти гроші в перший подібний в нашій країні проект "Єдиний електронний квиток"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #6 черкащанка 16.03.2015 10:26
Есть выход! Забрать у Копиевского этот маршрут и отдать хозяину маршрута №36, он менее алчный и не такой "принципиальный".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #5 стабилизец 16.03.2015 09:09
Цитую Тормоз траліків:
Де транспортна реформа , де економічні траліки? Це все отмазки от реформ.

Покуда будет рулить стая друзей пєрєвизнікив, которых сами же аборигены и навыбирали - никаких реформ, тролепарку - аминь.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Де транспортна реформа? 15.03.2015 22:29
Цитую Тормоз траліків:
Де транспортна реформа , де економічні траліки? Це все отмазки от реформ.

Де міські депутати, де МЕР, де актив ,що кликали в Європу. Дорвались до кормушки і реформи не потрібні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #3 Джонні 15.03.2015 22:15
Інтереси жителів якого саме району ви врахували?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 Тормоз траліків 15.03.2015 21:34
Де транспортна реформа , де економічні траліки? Це все отмазки от реформ.