Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднив звернення до фракції «Партії вільних демократів» у міськраді щодо бюджету розвитку.

«Шановні депутати!!! У Черкаській міській раді у вас – найбільша фракція – 13 людей + мер. Він є почесним президентом вашої партії, який повністю самоусунився від господорюванням нашого міста. Чому міський голова не ініцюював розробку бюджету розвитку. Закінчуйте скиглити. Ваша активна участь розпочалася в формуванні бюджету, коли ви зрозуміли, що меру воно не потрібно, а ухвалиться програма розвитку без вашої участі. Яка кулуарщина? На початку березня 5 днів розглядали формування програми та бюждету розвиту на 2015 рік у 206 кімнаті міськвиконкому. Далі директори департаментів розглядали пропозиції депутатів. Від вашої політсили до мене як секретаря міської ради не надійшло жодної пропозиції. Уже середина березня, панове. Така ситуація в місті склалася вперше. А я поясню чому? Ваша мета – завалити бюджет, бо в цьому році вибори. Ви знову будете шукати крайніх. Працюйте хлопці. Вас обирає громада, тому ми – депутати міської ради – несемо відповідальність перед нашими виборцями. Хоч на фб поспілкуємось), а то мер же заборонив і це вам», – зауважив Олександр Романович.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 Бульба 18.03.2015 21:26
Цитую ЛВВ:
А таки Одарич може пролетіти, як фанера над Бергамо. Якщо не перестане дурку валяти.

Не "може пролетіти", а стовідсотково пролетить. Черкащани вже вже навтішалися діяльністю цього злодійкуватого словоблуда.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 федор принципиальный 16.03.2015 12:18
одарич не только почесный чего-то,но он и СЛОВОБЛУД,ТРЕПА Ч,МАСТЕР ШАНТАЖА,СКЛОК,П ОДКУПА,применял сталинские методы-сталкивания лбами своих противникови и забыл главное-ВЗЯТОЧНИК.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Антон 16.03.2015 11:38
Правильно говорить, нічого не скажеш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 незнайка 16.03.2015 10:27
За годы Одарич так и не стал хозяином-Головою-города Обычный политиканствующ ий недоучка из г Нежин собравщий вокруг себя таких же недоучек которым тоже не хоцца от дележа городских денег убираться А пора
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Черкаси 16.03.2015 09:51
Черкащани вимагають всі кошти (невеликі )кинути на ремонт доріг,енергетич ну економію (утеплення будинків,лічиль ники,теплотраси ,переробити котли)і ніякого піару на майданчиках,пар канчиках та лавочках.Задрали вже мажеритарщіки.Гроші черкащан мають піти на Черкаси,а не в копілку піару в одному занюханому дворі.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #5 ОУН УПА Герої України 16.03.2015 09:40
Радуцький на лаври Азірова позарився???? Далі що?"Беріть лопати"???"Не скигліть" вже є.Радуцький,порах уй скільки голосів виборців маєш ти,скільки "Вільні демократи" і скільки Одарич,і займи відповідне місце.І до націоналістів які чемно сіли під крило попандополи.Радуцький з вами вимагав визнати УПА,піднімав червоно-чорний прапор,а на Пагорбі Слави,нив Ткаченку щоб не чипала "бандерівська влада" зірки,червоні прапори та СєСєрівські символи,він "ветеранів" вже представляє.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 Микола Кудрявцев 15.03.2015 20:23
Олександр Романович забув, хто останній закликав "не скіглити" і де він зараз.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 Жителі Черкас 15.03.2015 19:55
Цитую Черкащани:
Радуцький ти чистоё води ..... І тільки тим і займаєшся, що шукаєш на чому заробить у міськвиконкомі. Поверни бордюри у долину троянд спікулянт.

Так так. Чому Радуцький не звітує про бордури в долині троянд .Задайте йому запитання на найближчій нараді!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #2 Черкащани 15.03.2015 19:28
Радуцький ти чистоё води ..... І тільки тим і займаєшся, що шукаєш на чому заробить у міськвиконкомі. Поверни бордюри у долину троянд спікулянт.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #1 ЛВВ 15.03.2015 19:26
А таки Одарич може пролетіти, як фанера над Бергамо. Якщо не перестане дурку валяти.