Із посиленням наступу ворожих військ, черкащани, які боронять Україну у лавах полку “Азов”, все більше потребують нашої підтримки. Зокрема є потреба у підсиленні матеріально-технічного забезпечення, екіпірування, провіанту тощо.


Цивільний корпус «Азов Черкащина» збирає допомогу на потреби черкаських військовослужбовців, які воюють в зоні АТО у складі полку «Азов».

Пункт прийому гуманітарної допомоги для бійців полку працює з понеділка по п’ятницю, за адресою: вул. Рози Люксембург 30 ( перехрестя Р. Люксембург-Шевченко), з 10-00 до 18-00.

Телефон штабу: +38 (063 ) 860 85 93.


Список необхідних речей:

- Малюнки та листи зі словами підтримки для наших бійців;

- Продукти харчування з довготривалим терміном зберігання (кава, чай, солодощі, сухофрукти, горіхи, магазинні консерви, вода);

-Свіжі овочі, такі як: морква, цибуля, картопля, буряк;

-Спідня білизна;

-Тактичні рюкзаки об’ємом 35-40 л;

-Бус Sprinter;

Перерахувати фінансову допомогу можна на карту ПриватБанку: 5168 7572 0609 1953 (Майоров Даниїл.).

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #9 Черкаси 18.03.2015 09:04
допомогати потрібно! З миру по нитці - голому сорочка!
Слава Україні!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #8 Черкаси 18.03.2015 09:03
Цитую 000:
Цитую Дмитро:
80 млрд грн виділили з бюджету на ЗСУ! Де, ці кошти? Порошок хай продасть кондфабрику в Липецьку(Росія) !!!

Не 80 млд.грн, а 90!

ви хоч знаєте, яка сума необхідна для номального - середнього озброєння Збройних Сил??? для військових дій 90 млрд. а тим більше грн. це НЕ ГРОШІ (!!!)
П.С. Так для роздумів - один постріл з протитанкового комплексу коштує 30 тис. у.е.! І трохи цирування - "один выстрел из Града стоит $5 тыс, , полный залп - $200 тыс, один танк Т-72 стоит порядка $4 млн" і т.д.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #7 000 17.03.2015 09:10
Цитую Дмитро:
80 млрд грн виділили з бюджету на ЗСУ! Де, ці кошти? Порошок хай продасть кондфабрику в Липецьку(Росія) !!!

Не 80 млд.грн, а 90!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Тася 16.03.2015 20:28
Цитую Черкаси:
На ремонт пам’ятника афганцям потрібно 900 тисяч."У проект бюджету ми закладали суму, яку необхідно спрямувати на ремонт цього пам’ятника. А це близько 900 тисяч. Підприємство за свої гроші не зможе відремонтувати пам’ятку, а департамент діє лише на підставі рішення сесії", – розповів Наумчук. ВИМАГАЮ ВІД ВІДПОВІДНИХ ОРГАНІВ ВИЯСНИТИ ЧИ ВІДПОВІДАЄ ТАКИЙ КОШТОРИС НЕОБХІДНИМ РОБОТАМ!КРАЯ ПЛОЩАДКИ ПРОСІЛИ ЧЕРЕЗ БУДІВНИЦТВО ПОРЯД,У БУДІВНИЦТВА Є ВЛАСНИК,ЧИ ТО НЕ ВІН МАЄ КОМПЕНСУВАТИ !ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ТАКИХ ВИТРАТ,ХАЙ НА СОВІСТІ ДЕПУТАТІВ ЛИШИТЬСЯ.СУЧАСНІ ГЕРОЇ УТРИМУЮТЬСЯ ПРОСТИМИ УКРАЇНЦЯМИ,А ВЛАДА МИНУЛІ ДАТИ ТА ОБЕЛІСКИ ПІД ЧАС НИНІШНЬОЇ ВІЙНИ ОБХАЖУЄ.

правильно,подив іться фото і поясніть на що там 900 ТИСЯЧ витрачати?Засипати в яму щєбня і впавші сходинки заново змонтувати?http://vikka.ua/novini/65032-u-cherkasah-rujnuetsya-pamyatnik-voinam-afgantsyam-foto.htm
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #5 Дмитро 16.03.2015 18:39
80 млрд грн виділили з бюджету на ЗСУ! Де, ці кошти? Порошок хай продасть кондфабрику в Липецьку(Росія) !!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #4 визор 16.03.2015 18:16
"1 тыс гривен в день,1 млн гривен страховка.
"Да, наши воины воюют не за деньги, но это не снимает с власти и общества права и обязанности благодарить защитников", - отметил Порошенко.
Все теперь знают с кого спросить!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #3 Черкаси 16.03.2015 18:16
На ремонт пам’ятника афганцям потрібно 900 тисяч."У проект бюджету ми закладали суму, яку необхідно спрямувати на ремонт цього пам’ятника. А це близько 900 тисяч. Підприємство за свої гроші не зможе відремонтувати пам’ятку, а департамент діє лише на підставі рішення сесії", – розповів Наумчук. ВИМАГАЮ ВІД ВІДПОВІДНИХ ОРГАНІВ ВИЯСНИТИ ЧИ ВІДПОВІДАЄ ТАКИЙ КОШТОРИС НЕОБХІДНИМ РОБОТАМ!КРАЯ ПЛОЩАДКИ ПРОСІЛИ ЧЕРЕЗ БУДІВНИЦТВО ПОРЯД,У БУДІВНИЦТВА Є ВЛАСНИК,ЧИ ТО НЕ ВІН МАЄ КОМПЕНСУВАТИ !ПРО СВОЄЧАСНІСТЬ ТАКИХ ВИТРАТ,ХАЙ НА СОВІСТІ ДЕПУТАТІВ ЛИШИТЬСЯ.СУЧАСНІ ГЕРОЇ УТРИМУЮТЬСЯ ПРОСТИМИ УКРАЇНЦЯМИ,А ВЛАДА МИНУЛІ ДАТИ ТА ОБЕЛІСКИ ПІД ЧАС НИНІШНЬОЇ ВІЙНИ ОБХАЖУЄ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #2 IN 16.03.2015 17:39
Цитую Правда:
К Юре Ткачу обращайтесь он туда вас отправлял !!!!

Ты, тетя "Правда", видать совсем не в теме. Полк "Азов" - сугубо добровольческое формирование. В подразделение никто никого не посылал - "азовцы" сами кого хош послать могут. 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Правда 16.03.2015 17:06
К Юре Ткачу обращайтесь он туда вас отправлял !!!!