Своїми враженнями від візиту до громадської організації «Волонтер Черкащини» поділився у «Фейсбуці» голова облдержадміністрації Юрій Ткаченко.


«Побував у гостях у волонтерів ГО «Волонтер Черкащини». Вручив відзнаки, поспілкувалися з тими, хто регулярно возить допомогу нашим бійцям на передовій у зоні АТО – в основному, у полк «Азов» та десантникам 95-ї бригади, – пише Юрій Олегович. – Приємно вражений силою жінок-волонтерів, які взяли на свої плечі ношу допомоги армії: одна, Надія Кирилюс, повернулася з-за кордону, де жила декілька років, щоб допомагати солдатам і вже зв'язала для бійців 121(!) пару шкарпеток, інша, Тетяна Лісова, – допомагаючи війську волонтерством, ще й провела до армії рідного брата і сина... З такими переможемо!»



реклама

Коментарі  

 
+1 #14 тимоха 02.04.2015 08:56
Цитую Галина:
Цитую Справедливість:
Цитую ПРАВДА:
Цей Волонтер- філія Батьківщини, і створилася під вибори. Достатньо на фото поглянути на їхній сторінці - усі партійні сьогодні діючі функціонери Батьківщини. І вся їхня допомога більш не від серця, а заради піяру. І звітують вони на дурнів. Є інші справжні волонтери!Цікав о, хто голову ОДа туди у суто політичну структуру привів? Щоб чутки пішли , що голова до Батьківщини подався?

Після того, як усі побачили дороговартісну рекламу "Волонтера" на 5 каналі, хтось ще сумнівається в тому, что ПРАВДА написала правду?! Несоромно?! люди гроші по крихтам вам віддають, а ви на рекламу іх спрямовуєте?!

Хочу Вас заспокоїти, реклама на 5-му каналі ГО "Волонтер Черкащини" як одній з кращих волонтерських організацій, надана як соціальна - зовсім безкоштовно, . Можите перетелефонуват и в Черкаське представництво 5-го каналу та там Вам це підтвердять - 502374.

галя березенко - це ти? умнічка!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #13 Галина 02.04.2015 01:44
Цитую Справедливість:
Цитую ПРАВДА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Невеселий хутір 30.03.2015 11:38
То, що знову вибори за виборами - якщо коаліція розпадетья в ВР, будуть дострокові в парламент (до того йде). Восени вибори за старим законом у місцеві ради, а через півтора-два роки знову вибори до місцевих рад за новою Конституцією! не засмучуйся Волонтер,ці вибори хоч і протупив,то через два роки пройдеш
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #11 ТАК 29.03.2015 12:07
Будуть вони піаритися, рекламуватися чи ще що, вибори вони програли. Нікуди сам Волонтер цей не пройде і зі списку Баткывщини Бондаренко може викреслти и Дбровольького и Слуцьку.А вибори пройдут восени 100% за старими правилами( така вимога МВФ!) Так що "ви друзя як не садитись...", а пройдуть в ради схоже тільки за списком Дискант у місто і Бондареко у область. На більше відсотків не вистачить. За опитуваннями усі потеційні "батьківщинівці" - нульові. У Добровольського до речі рейтингу вже нема- 0,8 по місту
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #10 Справедливість 28.03.2015 11:32
Цитую ПРАВДА:
Цей Волонтер- філія Батьківщини, і створилася під вибори. Достатньо на фото поглянути на їхній сторінці - усі партійні сьогодні діючі функціонери Батьківщини. І вся їхня допомога більш не від серця, а заради піяру. І звітують вони на дурнів. Є інші справжні волонтери!Цікав о, хто голову ОДа туди у суто політичну структуру привів? Щоб чутки пішли , що голова до Батьківщини подався?

Після того, як усі побачили дороговартісну рекламу "Волонтера" на 5 каналі, хтось ще сумнівається в тому, что ПРАВДА написала правду?! Несоромно?! люди гроші по крихтам вам віддають, а ви на рекламу іх спрямовуєте?!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #9 А скажіть 27.03.2015 14:37
За які гроші цей Волонтер Черкащини дає рекламу на 5 каналі (всеукраїнськом у)? Піарять себе за ті гроші, що з людей зібрали на АТО? Тільки не кажіть, що Добровольський з Волошиним і Слуцкой скинулися! Звичайна шарашкіна контора під вибори! Хіба не потрібніше було гроші що на рекламу пішли( великі до речі) на АТО спрямувати! Ось такі вони "ВОЛОНТЕРИ"...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #8 КВУ 23.03.2015 10:33
Цитую Дід Сулім:
теми для єднання він давно знайшов і якось без вас і осознано. І перша наразі тема- посівна

Діду, а звідки ти взяв, що всі фермери ждать, щоб ОДА замість них щось посіла?! Спочатку аграрним замом мав бути Болгар, а тепер-Сас. Обидва у сільському господарстві "розбираються" так само, як і ти ;)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Дід Сулім 22.03.2015 11:26
Якби ці помірковані волонтери - Добровольський, Слуцкая, Волошин тощо вийшли з Батьківщини, або хоча б з керцвного органу облорганізації, то вашим словам, Джафаре, може і можна було довіряти. А так як вони усі й досі в Батьківщині, то все що ви написали - пусте. І не перекручуйте щодо голови ОДА- прийшов він у громадську організацію, а не в політичну силу . Знав би, що це "обманка" Батьківщини" не прийшов би. І теми для єднання він давно знайшов і якось без вас і осознано. І перша наразі тема- посівна
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #6 Джафар 21.03.2015 16:42
Отвечая на вопрос, хочется найти форму обращения, учитывая то, что между нашими пОстами могут появиться слова других... "Дочь или сын эстета", Вы правы в том, что до сих пор Добровольский не был реально самостоятельной фигурой. Но в Черкассах многое изменилось и он, похоже, вовремя понял, что Юлиной ВО"Батькивщина" - каюк. Я всегда перехожу по кликабельных ссылках - и Вам советую. На губеровской страничке ФБ - комменты в теме визита к волонтерам от довольно ярких представителей абсолютно разных политических сил - и все в поддержку действий Ткаченко: от "помиркованого" патриота Игоря Волошина и "вольнодемократа " Згиблова - до правых националистов - Юрия Ботнара и его отца, который подался в АТО. Похоже, губер (может, и сам того не подозревая) нашел тему для единения разных политсил. А единение может быть только вокруг помощи армии и решения проблемы на Востоке. Пока он правильным путем идет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 Мы с папой эстеты 21.03.2015 12:49
Джафар, вы о каком Добровольськом? Чтобы сделать то что ви написали надо мозги иметь, а Добровольський( что на фото) мог такое соверщить только под гипнозом или ведомий кукловодом. Пока кукловод рядом он вроде разумний, как один остается, так дурь прет. Это всем очевидно. Он "сделал ставку на Ткаченко". А Ткаченку спитайте такрй баласт нужен?Хотя по вашей логике розклад интересный получается - виходит и Волошин, и Слуцкая (замы Бондаренка) тоже Толе металисту яму роют и всей Батькивщине?! Опана!