20 березня на черговому судовому засіданні у справі проти слідчого-антимаданівця Руслана Андріяша було допитано лише одного свідка, решта не з'явились. Суд ухвалив рішення про їх примусовий привід. Про це у «Фейсбуці» пише депутата Черкаської міськради Юрій Ботнар.


«Нагадаю, що жодних інших свідків, окрім, працівників міліції та прокуратури, у цій справі немає. Та й той, що з'явився - тодішній і нинішній заступник начальника УБОЗу Черкаської області Volodimir Gerasimuk, беззастережно давав неправдиві свідчення. Виявляється, мене не затримували, а «запрошували», а також я самостійно «погодився» чекати на слідчого у Соснівському райвідділі. Певно і самостійно «кататися» з вимкненими телефонами по Черкащині я також «вирішив самостійно». Крім того, цей, з Вашого дозволу сказати, міліціянт, звинуватив мене у «організації масових безладів», а фотографії з львівської «Криївки», які є у кожного десятого українця - фотографіями зі зброєю.

Попри всі цікаві чи менш цікаві допити свідків відкритим залишається одне основне питання до Андріяша. І я його поставлю.

Наступне засідання призначене суддею 31 березня 2015 року на 15 годину.

Нагадаємо, Руслан Андріял у січні 2014 року оголошував підозри та затримував учасників черкаського Майдану та решти мирних акцій протесту. Серед потерпілих від свавілля, яке чинив режим Януковича руками горе-слідчого, був член Політради ВО «Свобода» Юрій Ботнар, який тоді очолював черкаську обласну організацію об’єднання.

реклама

Коментарі  

 
+6 #3 Портвейн 777 23.03.2015 12:47
Цитую Пошливы:
Эта не правоохорнці эта б...диты. С ними нада как с б...дитами...

ТИ перший Бандит а другий С Бандера
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #2 Пошливы 23.03.2015 12:06
Эта не правоохорнці эта б...диты. С ними нада как с б...дитами...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #1 Гость 22.03.2015 21:50
В данном случае Ботнар полностью прав. А рука продолжает мыть руку. Ну и про честь нечастивого мундира можно подискутировать . Где все материалы на Ботнара? Есть ли они в природе? Был бы человек, а дело служивые люди сошьют не выходя из кабинета.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100