Так звана «суверенна держава Московська народна республіка», яку задля «захисту громадянських прав і свобод москвичів» проголосив російський блогер Георгій Поповський, пообіцяла грошові винагороди за голови «головних терористів», серед яких – президент Росії Володимир Путін і голова Федеральних зборів, колишня черкащанка Валентина Матвієнко, повідомляє сайт «Патріоти України».


Так, «за ліквідацію міжнародних злочинців» обіцяють: за Володимира Путіна – 200 млн доларів, Дмитра Медвєдєва – 20 млн доларів, Валентину Матвієнко – 5 млн доларів. У цьому ж списку, крім відомих російських політиків, також співак Йосип Кобзон і спортсменка, близька до Путіна, Аліна Кабаєва. За останню обіцяють чомусь більше ніж за російського президента – аж 500 млн доларів.

реклама

Коментарі  

 
+4 #11 хам 24.03.2015 16:12
Цитую патріот:
А хто інвестор?

инвестор- Пастор Плятт)))))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Вжесь 24.03.2015 14:41
Маразм стає все міцнішим, а хліб в Україні все дорожчим- основний закон сучасного українського життя........
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #9 федор принципиальный 24.03.2015 14:21
Эту публику уложат и бесплатно любой здравомыслящий"младший брат".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Фугас 24.03.2015 13:55
Цитую МатемаТик:
Стоимость Матвиенки равна одной сотой стоимости Кебаевой? :lol: Это как стоимость одной пятки популярной у Пу гимнастки. Или не пятки, а какой-нибудь другой части Алины, равной по площади ее пятке.

Дык у Матвиенки разница уже в наличности, а у Алины кроме "пятки" и злого папки только лента и мячик :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #7 Портвейн 777 24.03.2015 13:50
Цього блогера не iснує це заявляю як резидент ФСБ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #6 Пінтємбуржец 24.03.2015 12:29
Заголовок не відповідає дійсності. "Московську народну республіку" цікавить не черкащанка, а КОЛИШНЯ черкащанка, КОЛИШНЯ українка - Матвієнко. Дивно, як вона ще досі не МатвієнкоВА :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 МатемаТик 24.03.2015 12:21
Стоимость Матвиенки равна одной сотой стоимости Кебаевой? :lol: Это как стоимость одной пятки популярной у Пу гимнастки. Или не пятки, а какой-нибудь другой части Алины, равной по площади ее пятке.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 МНР 24.03.2015 12:04
Цитую патріот:
А хто інвестор?

По ідеї, Валька Матвієнчиха сама повинна була забашлять, щоб її порожньою головою хоч хтось зацікавився ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 Джон Глэбб 24.03.2015 11:30
На помойке, конечно, можно найти всё что угодно. Но в 99.999% случаев это будет мусор. Может стоит перестать бестолку ковыряться в интернет помойках?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #2 Уманский Еврей 24.03.2015 03:18
Откуда такие маленькие сумы? Почему не миллиарды долларов. Короче этот фрукт Поповский клоун-сатирики. Ему может податься в Цирковое училище. А Кобзона не трогай, он святой!