Удару по злочинних угрупованнях, які в народі називають «циганськими» через участь у них окремих представників ромської народності, завдали правоохоронці області.


Як повідомив начальник УМВС України в області Владислав Пустовар, трьох торговців героїном виявили і затримали 23 березня співробітники підрозділу по боротьбі з незаконним обігом наркотиків УМВС України в області. Проведено оперативні закупки, обшуки, діяльність злочинної групи задокументовано. Оголошено підозру, торговців, які діяли на території одного з районів області, заарештовано.

28 березня в Черкасах було задокументовано злочинну діяльність групи з 5 осіб, які торгували ацетильованим опієм. Групою керували особи, відомі у злочинних колах як Льоня і Рая. Всіх п’ятьох заарештовано.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #4 О.Б. КУРЕНИЙ 01.04.2015 20:12
Cело. И вот эти то ромы стали на шлях євроинтерации. Ацитилёваный опий уже ацтой давно во всех цивилизициях. Сегодня уже давно есть весчи даже посильнее LSD 25.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #3 федор принципиальный 31.03.2015 13:53
Арештували-это еще не значит,что они на нарах,пишите,чо арестовали,дали по десять лет,потому что не откупились или расстреляли,буд ет приятно читать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 Чекман 31.03.2015 13:49
Затримали "шісток", які продавали "ширку". А слабо засадити за грати (не тільки спіймати, а й отримати обвинувальний вирок) торговців "елітними" видами наркотиків? Чи самі ж "лівоохоронці" їх і кришують?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #1 Черкащанин 31.03.2015 11:00
Завдали дуже потужного удару 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100