Взяти Черкащині шефство над цілим районом Донбасу, наприклад, Слов’янським чи Лисичанським, запропонувала під час учорашньої прес-конференції голови Черкаської облдержадміністрації Юрія Ткаченка власний кореспондент «Голосу України» Лідія Титаренко.

Сильні сільради Черкащини могли б опікуватися донецькими чи луганськими селами й уже на Великдень повезти подарунки для тамтешніх дітей і літніх людей.

– Гарна ідея. Я цю ідею сприймаю! – сказав у відповідь Ткаченко.

За словами Юрія Олеговича, Черкащина системно працює в цьому напрямку. Зокрема, на останній сесії обласної ради було ухвалено рішення про передачу на Донбас медичного обладнання й автомобіля. Черкащина приймає гостей зі Сходу. Зокрема, направлено запрошення у Слов’янськ і Лисичанськ на відзначення шевченківських травневих днів у Каневі.

– Ми показали всій Україні приклад, як треба опікуватися постраждалими, «нести їм Україну», проводити роботу з населенням, запрошувати тамтешніх людей до себе. Нещодавно в нас побували школярі з Лисичанська. Вони – справжні українці. Всі спілкувалися українською мовою, – зазначив Юрій Ткаченко.

Він також не виключив підписання в майбутньому офіційного документу про співпрацю між Черкащиною і окремими районами Донбасу, а також між черкаськими і тамтешніми селами.

реклама

Коментарі  

 
+5 #12 Патріот 02.04.2015 09:22
Ткаченко! Яка співпраця з селами і містами Донбасу?? Черкащани скоро загнуться годуючи "гостей зі сходу". Працювати за наші зарплати не хочуть, проте вимагають привілеї і прописки.
Бери шефство - але особистим коштом, а не за рахунок черкащан.
Ти для них поки що нічого не зробив!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 Гека Чепе 01.04.2015 13:52
Облшеф, я тут прочитав перші 10 коментів, і зрозумів, що коректно висловлюючись, народ від ідеї не в захваті. Бери Тараненко радником, виписуй їй відрядження і нехай їде й сидить там до повної реалізації схваленої вами "гарної ідеї"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #10 S.Б. 01.04.2015 11:50
Можливо в співпраці між черкаськими і тамтешніми селами, черкаські нарешті навчаться поганому і не будуть заглядати більше в рот очільникам всих марок, починаючи з вчителів місцевих шкіл.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #9 Макар 01.04.2015 10:57
Кадровая политика президента на совести серого кардинала-ковальчука,(зам главы АД),а его моральный уровень в своё время оценил Кличко,у которого он так же был приближённой особой,в результате оценки его деятельности,а точнее бездеятельности на корысть полит.силы, ковальчука выгнали с "Удара".Так что такие как ковальчук и его назначенцы -ткаченки и прочая мерзость, приближают президенство порошенко к плачевному завершению и скорее всего досрочно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Зацікавлена 01.04.2015 10:46
"Сильні сільради Черкащини могли б опікуватися донецькими чи луганськими селами й уже на Великдень повезти подарунки для тамтешніх дітей і літніх людей.
– Гарна ідея. Я цю ідею сприймаю! – сказав у відповідь Ткаченко".

Я вартості не бачу у словах
і правди в них давно вже не шукаю.
Бо справедливим в світі є лиш час
Він єдиний нас справжніх знає...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #7 С. Винник 01.04.2015 10:29
Возьмите шефство над селами Христиновского района ,а пиариться и бусик с яйцами и пасками на Донбасс гонять... хотя модно сейчас, понимаю...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+20 #6 украина 01.04.2015 10:21
Пусть сначала в нашей области порядок наведет!!! У них под носом здание театра разваливается, безработица страшная, цены в магазинах растут не по дням а по часам, а они только улицы переименовывать научились. Господа, займитесь полезным делом - БЛАГОУСТРОЙСТВО М НАШЕГО ПРЕКРАСНОГО ЧЕРКАССКОГО КРАЯ!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 федор принципиальный 01.04.2015 10:13
А чего и не взять,ободрал юра черкащан с повышением цен на продовольсвенны е продукты в своих лавках-самые высокие цены на ходовой товар,пусть поможет Донбасу или опять за бюджетные деньги-тут ума большего не надо.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Колега 01.04.2015 09:32
Пані Титаренко знана тим, що за будь-якої влади полюбляє радити їм, що робити