Голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко «орієнтується» на заступника глави Адміністрації Президента України Віталія Ковальчука, свідчить аналіз, проведений виданням «INSIDER».


До переходу в команду Петра Порошенка Ковальчук був головним орговиком в «УДАРі» й брав участь у розподілі посад після Революції Гідності. Тому деякі з губернаторів, які отримали тоді крісла за квотою цієї партії, були «зав'язані» особисто на нього. Зокрема, голова Черкаської ОДА Юрій Ткаченко.

«Ковальчук займався розвитком регіональної мережі. Ткаченко довгий час фінансував наш обласний осередок в Черкасах, нею керував молодий хлопець, який не тягнув на посаду губернатора, ось ми і висунули тоді його кандидатуру», – згадує один із колишніх нардепів від «УДАРу».

До слова, співрозмовники «INSIDER» у керівництві Черкаської ОДА розповідають, що Ковальчук відстояв Ткаченка в його протистоянні з нардепом від БПП Владиславом Голубом, якого «просуває» на посаду ще один куратор областей, заступник голови фракції БПП в Раді Ігор Гринів.

Нагадаємо, Юрій Ткаченко – один із двох українських голів ОДА, призначених одразу після Революції Гідності й перепризначених у вересні (другий – голова Київської ОДА Володимир Шандра). Решта керівників областей за минулий рік змінилися.

реклама

Коментарі  

 
+8 #9 Вячеслав 08.04.2015 11:37
ковальчук приложил не мало усилий.чтобы развалить партию Кличка.Нет необходимости,б ыть профессиональны м психо-физиономистом.чтобы разглядеть в ковальчуке его гнилую сущность.Это постать(ковальч ук) из д...ма попытается извлечь для себя выгоду.Кличко,к сожалению, очень поздно раскусил эту гниль(ковальчук а),когда удалил его от своего тела.Поскольку вся его работа была направлена на подбор кадров,он естественно подбирал их(кадры) по своему подобию.результаты его деятельности-полный развал партии "удар"!Сейчас его кадровая работа в рядах президентской команды-это повторение истории с назначенцами им(ковальчуком) в предыдущей полит.силы.Делайте выводы господа "порошенковцы"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #8 soroka 08.04.2015 10:16
Цитую О.ЧУПРИНА:
Згідний в тому,що біда спіткала Черкаську область саме з вини нинішнього заступника керівника АП В.Ковальчука.Знайомий з ним особисто і відповідально ствержую,що ця людина не є державником,всі його дії спрямовані на досягнення виключно особистих цілей.На керівні посади в УДАРі підбирав слухняних виконавців,які не мали власної думки та не могли ставити під сумнів дії самого заступника Кличка.Ткаченко ніколи не брав активної участі в розбудові партії,під час революції сидів у кущах та співпрацював з Тулубом.Посаду губернатора йому купили.Не знаю на якого бувшого нардепа від УДАРу посилається ПРОЧЕРК,але судячи по дитячому лепету,це бувший очільник обласного осередку партії.

Все правильно,а действия ГДЕ?Почему молчит Булатецкий,Стар икова,Бондаренк о и вся ваша народная рада?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #7 адекватний 07.04.2015 17:57
Цитую О.ЧУПРИНА:
Згідний в тому,що біда спіткала Черкаську область саме з вини нинішнього заступника керівника АП В.Ковальчука.Знайомий з ним особисто і відповідально ствержую,що ця людина не є державником,всі його дії спрямовані на досягнення виключно особистих цілей.На керівні посади в УДАРі підбирав слухняних виконавців,які не мали власної думки та не могли ставити під сумнів дії самого заступника Кличка.Ткаченко ніколи не брав активної участі в розбудові партії,під час революції сидів у кущах та співпрацював з Тулубом.Посаду губернатора йому купили.Не знаю на якого бувшого нардепа від УДАРу посилається ПРОЧЕРК,але судячи по дитячому лепету,це бувший очільник обласного осередку партії.

Згоден що серед нинішніх з деижавниками зовсім погано. Там одні хапуги та зрадники України.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #6 Таки да 07.04.2015 14:02
От этого Голуба, голуби мои, многим придется лететь, куды глаза глядять, ужо очень он амбициозный, аж ужасти беруть...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Прикол 07.04.2015 13:55
Цитую веселий хутір:
Якась дурня: навіщо Голубу лізти в губернатори(на рік, а може й на піврокудо реформи), якщо він нардеп ( на пять років). Щось таке написали, наче лохів розводять.

Дівчино-секретарко не прикалуйся, все ти розумієш!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #4 веселий хутір 07.04.2015 13:45
Якась дурня: навіщо Голубу лізти в губернатори(на рік, а може й на піврокудо реформи), якщо він нардеп ( на пять років). Щось таке написали, наче лохів розводять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 О.ЧУПРИНА 07.04.2015 13:33
Цитую Черкащанин:
Владислава Голуба, у його 30 років, сунуть губернатором Черкащини?!!

Голуба можна призначити губернатором,ал е за умови,що Ігор Гринів,який його проштовхує,очол ить сільськогоспода рське товариство в Катеринопільськ ому чи Лисянському районах.Думаю,що вони дружно досягнуть "великих успіхів" і будуть одночасно проведені з області.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #2 О.ЧУПРИНА 07.04.2015 13:17
Згідний в тому,що біда спіткала Черкаську область саме з вини нинішнього заступника керівника АП В.Ковальчука.Знайомий з ним особисто і відповідально ствержую,що ця людина не є державником,всі його дії спрямовані на досягнення виключно особистих цілей.На керівні посади в УДАРі підбирав слухняних виконавців,які не мали власної думки та не могли ставити під сумнів дії самого заступника Кличка.Ткаченко ніколи не брав активної участі в розбудові партії,під час революції сидів у кущах та співпрацював з Тулубом.Посаду губернатора йому купили.Не знаю на якого бувшого нардепа від УДАРу посилається ПРОЧЕРК,але судячи по дитячому лепету,це бувший очільник обласного осередку партії.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #1 Черкащанин 07.04.2015 12:40
Владислава Голуба, у його 30 років, сунуть губернатором Черкащини?!!