Сьогодні міський голова Черкас Сергій Одарич дав вказівку директору департаменту архітектури, містобудування та інспектування Артуру Савіну заборонити роботи в котловані біля театру. Про це на сторінці черкаського театру в соціальній мережі «Фейсбук» повідомив в. о. художного керівника театру Сергій Проскурня.



«Сьогодні, о 10.30, на засіданні міськвиконкому на вимогу театру припинити будівельні роботи («які роботи проводяться, якщо навіть забудовник не знає, що він будує, адже проект відсутній»), Сергій Одарич підтвердив, що дозвіл на початок будівельних робіт забудовнику НЕ ВИДАВАВСЯ (!) та дав вказівку директору департаменту архітектури, будівництва та землеустрою Артуру Олександровичу Савіну заборонити роботи в котловані біля театру. Перевіримо», – зауважив Сергій Владиславович.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+7 #21 Бородач 09.04.2015 11:28
одарич давиденко радуцкий бродский .. получили бабло за воровство сквера у города ) это моя земля что хочу то и буду строить ,вы поци мне не указ . 8)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #20 Чукча 08.04.2015 20:42
Цитую незнайка:
наша писня гарна нова-СРОЧНО НА ПЛОЩАДЬ АРТИСТКУ В РЖАВОМ ТАЗИКЕ

А уперди Майбороду с портретированны м дрючком
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #19 А 320 08.04.2015 19:04
А причем тут работники театра вообще,а где милиция и прокуратура?Или у нас не правовое государство?А если ничего не поменялось для чего тогда революцию творили?
Проскурня реальный пиарщик,который потерялся как режиссер!Вот и набирает себе бонусы кулуарными интригами,а не своими прямыми обязанностями.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #18 визор 08.04.2015 13:50
Так стройка не прекращалась и не прекращается, Проскурне что то приснилось? :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #17 Семен 08.04.2015 10:08
Цитую ЛВВ:
Цитую Семен:
Так берите болгарку и гайда пылять ворота та розбырать паркан. Чи кишка тонка?

Паркан і все, що за парканом, то є приватна власність, яка охороняється охороною і законом. А правильно чи ні там щось будується, то сторони конфлікту розберуться, може й за допомогою суду. Оскільки містобудівні умови та обмеження забудовник повернув в департамент, Одарич і Савін ще можуть виправити ситуацію через громадські слухання. Але вони цього бояться ніби чорт ладану.

Ну да это же не ворота резать и алабаев гонять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #16 незнайка 08.04.2015 09:36
наша писня гарна нова-СРОЧНО НА ПЛОЩАДЬ АРТИСТКУ В РЖАВОМ ТАЗИКЕ
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-5 #15 Гека Чепе 08.04.2015 08:56
Цитую визор:
Цитую Фугас:
Эта заборона, конечно же, напугает забудовныка как голая ж..па ежа. Одарич давно потерял влияние на ситуацию по яме. Но вот что со стороны театра главным бунтарем стал Проскурня - режиссер, худрук и ваще митец - странно. А что администратор Осипов ни разу не вспыхнул гневом? Не митинговал, про вред театру не заявлял... Аж заподозрить хочется:)


Так подозревай :-) Проскурня - митец? :lol: вы ничего не перепутали. А Осипов насколько я знаю - директор ;-)

Точно. Проскурня такий мітєц, як і Осипов директор. Одному нада мітєцтвом займатись - він на барикади поліз, другому нада будівлю відстоювать - його як заціпило. Отака вот трагікомедія:)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #14 2015 08.04.2015 08:54
запахло криминалом и очередной финансовой аферой
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #13 федор принципиальный 08.04.2015 08:11
А взятку,о которой говорил Бородай,одарич ему вернул за 2007 год ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #12 прокурор 07.04.2015 21:04
[quote А де ж наша самооборона, Народні Ради, Автомайдани і Євромайдани. Невже в місті немає здорових сил?
Ці організації існують, але вони розбираються з алабаями та іншими тварями, які не дають здачі. Бородача вони бояться, бо він як гавкне, то вони і штанці загублять, тікаючи.....