Працівників Черкаської обласної адміністрації чекає чергова хвиля скорочень. Про це повідомив  заступник голови – керівник апарату Черкаської ОДА Віталій Коваль.


Віталій Коваль наголосив на необхідності проведення реформування департаментів та управлінь з метою оптимізації витрат на утримання влади відповідно до завдань Уряду.

За словами посадовця, оптимізація витрат бюджетних коштів відбуватиметься у двох напрямах – визначення оптимальної мережі бюджетних установ та скорочення працівників у державних органах влади. Уже цього року в бюджеті зменшили видатки на заробітну плату держслужбовців на 6%. Скорочення працівників в кожному структурному підрозділі ОДА передбачається на 20%.

З огляду на планове скорочення працівників, керівники департаментів мають розробити максимально дієву структуру своїх підрозділів з урахуванням скорочення кадрів та перерозподілу обов’язків.

– Розуміння потреб оптимізації має дійти до рівня районів і міст, − відзначив Віталій Коваль. – В умовах економії бюджетних ресурсів неможливо продовжувати табелювання одних і тих же осіб в різних установах.

Віталій Володимирович зазначив, що на створення нової структури керівники департаментів та управлінь ОДА матимуть тиждень, інформують у прес-службі Черкаської ОДА.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #21   31.07.2015 19:48
А цей самий зітцголова Сміт, таки добре вивчив теорію Дарвіна, -"всі, хто не пристосовується до змін середовища, просто приречені на вимирання".
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #20 Вячеслав 31.07.2015 17:32
Вы помните как у Райкина монолог,что если он не выйдет на работу,а это чинуша средний руки-никто и не заметит.а вот если уборщица.то очень скоро будет заметно её отсутствие.поскольку быстро утонут в дер..ме.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #19 бульба 31.07.2015 17:26
Цитую Черкасец:
Цитую Черкащанин:
Коваль наверное сразу свою должность сократит ?

Зачем тогда три зама? При 20% сокращениии персонала. Зарплата одного зама равняется 10-15 зарплатам обычных чиновников

А кожному працівнику по заму. Щоб краще був контроль та кпд :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #18 ТОВ МУСОРНІ БАКИ 31.07.2015 16:20
Цитую ДІСТАЛО:
[quote name="Черкащанин"]Коваль наверное сразу свою должность сократит ?

Цитую черкащанка:
Коваль, звільни для початку парочку своїх секретарок і помічниць)) треба ж власним прикладом усе робити

Підтримую на всі 20 %. І найпершим у списку на звільнення має бути К.....-найбільший к....ціонер, який насобачився на всіх схемах відкату і хабарництва, використовує службове становище створюючи конфлікт інтересів та пригрів біля себе в підпорядкуванні служителів і ставлеників Тулуба. Позор і ганьба. Мабуть ховатися скоро буде як Береза в АТО,і Б... В.М.а....ста і к....ціонера на реаліті шоу, на детектор і на всю Україну,разом з його продажними мінтами. кандидат ....!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #17 вова 16.04.2015 13:47
міськвиконкомів , районних рад як і сільських рад це скорочення стосуватись не буде. Скоротять чиновників, які утримуються за кошти державного бюджету. Тобто обл і райдержадмініст рації.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #16 Serg 15.04.2015 16:51
"Віталій Коваль наголосив на необхідності проведення реформування департаментів та управлінь з метою оптимізації витрат на утримання влади відповідно до завдань Уряду!. - Как показывает жизненный опыт, любая оптимизация и реформирование приводят к увеличению численности, именно таким образом раздувают штаты. Посмотрите на мэрию, которая прошла через несколько этапов сокрашений, оптимизаций и реорганизаций! Численность работающих там давно уже перескочила отметку 500. Одни начальники и замы!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #15 ДІСТАЛО 15.04.2015 15:59
А скорочення буде таке як люстрація і очищення. Все для галочки і на публіку. Популісти. "Попєрєдніки" на місці. І всім добре: ті (попєрєдніки) працюють, а ті (К...ь і Ко)за це отримали кошти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #14 ДІСТАЛО 15.04.2015 14:55
Цитую Черкащанин:
Коваль наверное сразу свою должность сократит ?

Цитую черкащанка:
Коваль, звільни для початку парочку своїх секретарок і помічниць)) треба ж власним прикладом усе робити

Підтримую на всі 20 %. І найпершим у списку на звільнення має бути К.....-найбільший корупціонер, який насобачився на всіх схемах відкату і хабарництва, використовує службове становище створюючи конфлікт інтересів та пригрів біля себе в підпорядкуванні служителів і ставлеників Тулуба. Позор і ганьба. Мабуть ховатися скоро буде як Береза в АТО.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #13 спостерігач 15.04.2015 12:48
Цитую Черкащанин:
Коваль наверное сразу свою должность сократит ?

Заразом скоротить Пасічника і Саса.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+19 #12 Бобик 15.04.2015 11:33
Сегодня на одного начальника приходится от силы 2 пролетария-госслужащих. Экономить просто, нужно должности заместителей губернатора переименовать в главных специалистов с соответсвущей зарплатой, а полномочия оставить как сейчас. Экономия по зарплате будет не 20% а все 30-40%