Сьогодні о 15-й годині в приміщенні КП «Готельний комплекс «Дніпро» відбувся конкурс на право оренди «Андреєвської дачі». Про це «Прочерку» повідомив координатор громадського руху «За чесну та ефективну владу», співвласник та директор ПП «Гостинний двір» Олександр Чуприна.

За словами Чуприни, приватне підприємство «Гостиний двір»,яке піднімало цей об'єкт з руїн, тривалий час його орендувало та намаганнями екс-губернатора Тулуба було позбавлене права оренди, не було допущено до участі в конкурсі. Причини такого рішення конкурсна комісія пояснити не змогла.

«З кулуарних розмов представники «Гостинного двору» довідались,що такою була вказівка зверху. Інформація,якою ми володіємо підтверджує те, що нинішні керманичі області почали здійснювати план захоплення великої території лісового масиву на берегових Дніпровських схилах, де спритники планують побудувати елітне котеджне містечко… ПП «Гостинний двір» готує судовий позов з приводу не законної відмови участі в конкурсі», – повідомив Олександр Чуприна.

реклама

Коментарі  

 
+5 #14 О.ЧУПРИНА 16.04.2015 20:35
Направив "Прочерку" інформацію про інших учасників конкурсу.Буде цікаво!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #13 Re 16.04.2015 11:53
Вы чего пристали к Чуприне? Он хоть что-то делает, а вы занимаетесь только писаниной и кого бы еще обхаять и подвергнуть критике.
Разорвали незаконно договор, бюджет потерял на налогах.Помещение пришло в упадок. А теперь еще хотят полностью раздеребанить. Да, еще мебель всю сперли и инвентарь кухонный. Унылое зрелище.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #12 Микола 16.04.2015 11:37
Сан Санич,виводь їх падлюк на чисту воду,а ми допоможемо.Найближчим часом проведемо суботник по посадці дерев на території бувшого яру де вони хочуть будуватися.Нехай спробують туди сунути свого поганого носа.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Роман Петрович 16.04.2015 11:32
Цитую Помічник:
Чуприна забув як працював на екс-есдека Льошенка?

Коли це так,Чуприні тільки плюс.При Льошенку Черкащина динамічно розвивалась, робились корисні справи і ми йшли на роботу в ОДА з великим задоволенням.А що зараз?Непрофесійність ,лизоблюдство,к орупція....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 Марія 16.04.2015 11:23
Цитую Правда:
Хочешь дачку назад вернуть ??? Правильно что забрали у этого чудовища !!! У тебя нужно все забрать и отправить в АТО !!! Иди там розкажи " патриот " !!! Это государственная доча иди броди !!! ...............

Ох,якже залякав вас злодюг Олександр Чуприна,аж піна з рота летить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #9 Правда проходимца 16.04.2015 11:21
Цитую Правда:
Хочешь дачку назад вернуть ??? Правильно что забрали у этого чудовища !!! У тебя нужно все забрать и отправить в АТО !!! Иди там розкажи " патриот " !!! Это государственная доча иди броди !!! ...............

Ты правильно говоришь,брат.Эти правильные не дают нам вольготно жить.Мы рвали зад за Ющенка,,подноси ли и подтирали Тулубу,а этот Чуприна никого из них не праздновал и еще на нашего Сергея Борисовича голос повышал.Теперь мы у власти и надо тащить все подряд,а на тех кто по правде хочет жить начхать.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #8 Так, междупрочим 16.04.2015 08:12
Аннушка уже разлила Олийныку!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #7 незнайка 16.04.2015 08:06
а тебе до сих пор коммунистическо е майно спокойно жить не дает Ну займись ты наконец МЕМУАРАМИ может они других чему-нибудь научат или предостерегут
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #6 адекватний 16.04.2015 07:21
Цитую Еколог:
Будівництва котеджного містечка в заповідній зоні не допустимо.Чуприна займає правильну позицію щодо цієї авантюри новітніх Тулубів.

Знову сліпі стадні присідання. А де Тулуб на березі що будував? Не треба людей в оману вводити прикриваючи свої злочини неіснуючими.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #5 Регіональна Тальнівщина 16.04.2015 00:24
Дуже погано працював на благо "жити по новому" товариш Чуприна О. ...................і