Черкаський окружний адміністративний суд задовольнив позов прокурора Черкаського району про визнання незаконним та скасування розпорядження районної державної адміністрації.

З’ясовано, що Черкаська райдержадміністрація всупереч вимогам земельного та водного законодавства надала приватному акціонерному товариству в постійне користування для сільськогосподарських потреб земельну ділянку водного фонду, площею 703 га, розташовану в адміністративних межах Леськівської та Червонослобідської сільських рад.

Із метою усунення порушень законодавства та захисту інтересів держави прокуратура Черкаського району, в порядку представницької діяльності до суду внесла позовну заяву.

Наразі прокуратурою забезпечується реальне повернення державі вказаної земельної ділянки, що в подальшому надасть змогу використовувати її з дотриманням правового режиму, встановленого земельним законодавством для земель водного фонду, інформують у прес-службі прокуратури Черкаської області.

реклама

Інші матеріали по темі:


Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100