реклама

реклама Делікат

реклама

Майданчик за черкаським Будинком природи, з якого відкривається мальовничий краєвид берегу Дніпра і Митниці, за останні 12 років перетворився на пустир зі звалищем, облюбований наркоманами. Лише нещодавно за сприяння міліції цей майданчик вдалося звільнити від непроханих «гостей», повідомив «Прочерку» заступник голови обласної організації Українського товариства охорони природи Олександр Солієнко.

– Минулих вихідних наше товариство ініціювало проведення тут суботника, – розповів Олександр Борисович. – Прийшло близько 20 працівників установ, що розміщені в Будинку природи. Вперше за багато років місцеві чагарники і бур’яни «побачили» мітлу і лопату. Зібрали сміття й сухе листя з майданчика, сусіднього спуску та кручі (завантажили «ГАЗель», надану за сприяння першого заступника директора департаменту ЖКК міськради Олександра Риджаніча, з горою), трохи пообрізали чагарники, щоб було хоч видно Дніпро, посадили кілька фруктових дерев.


Через місяць планується проведення ще одного суботника. Треба прибрати підніжжя кручі, гарно обрізати дикі чагарники, посадити ще декілька дерев – як фруктових, так і декоративних (сосну, канадський дуб). Ініціатори запрошують долучитися до прибирання не лише працівників Будинку природи, але й жителів довколишніх будинків.


Зазначимо, що місце, де зараз розташований Будинок природи, – це старовинний центр Черкас. До середини ХІХ століття тут була розташована головна церква міста – Свято-Миколаївський собор, згодом перенесений на центральну площу міста – Соборну.

реклама

Коментарі  

 
+3 #4 Козак 30.04.2015 16:02
Знову виводять на суботники людей, коли є комунальне господарство, яке за прибирання отримує гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #3 федор принципиальный 30.04.2015 11:41
Вот такой в городе липовый мэр,а выборы на носу,вот и зашевелились.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #2 dfcz 30.04.2015 10:21
ще один розвалений скверик з будівлею МЖ знаходиться на розі Добровольського і Благовісної. Вїзд в місто дуже колоритний.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #1 незнайка 29.04.2015 20:10
а почему 12 лет не убирали-совесть проснулась?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100