За фактом перекриття траси Черкаси-Умань в понеділок, 4 травня, відкрито кримінальне провадження. Про це УНН повідомив прес-секретар Черкаської обласної міліції Дмитро Грищенко.


"Кримінальне провадження відкрито за статтею 279 Кримінального кодексу України – блокування транспортних комунікацій", - зазначив Д.Грищенко.

За його словами, трасу Черкаси-Умань в районі села Тальянки блокували близько 40 осіб. До охорони громадського порядку залучалося 10 працівників міліції, зокрема керівництво району.

Наразі проводяться слідчі дії, встановлюються дані осіб, які порушили законодавство України.

Як раніше повідомляв УНН, напередодні перекриття траси, в міліції попереджали, що такі дії є незаконними та караються відповідно до норм чинного законодавства. Крім того, за словами в.о. голови Тальянківської сільської ради Наталії Лірник, трасу перекривали не місцеві жителі села Тальянки, а особи з Зеленківської організації Тальнівського району Черкаської області.

реклама

Коментарі  

 
+2 #9 Реаліст 07.05.2015 20:47
Ну ми ж про капіталізм нічого поганого не скажемо- а при ньому тільки так і може бути. Тут головний закон- тільки гроші правлять світом...............А є грощі-є й хатинки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #8 Санек 07.05.2015 16:39
Цитую Бобик:
Прокурор Сергій Зубенко попереджає людей про кримінальну відповідальніст ь за перекриття дороги.
-------
Интересно, как они "попереджалы" хозяев "собачих хатынок" набудованых в водоохранной зоне Днепра?? Грозно и шопотом? Или на языке глухонемых?


Да..............
Громадська активістка Людмила Ткаченко розповідає: весь район забудований за принципом самозахоплення. Спочатку зводять будинок, огороджують парканом, а вже згодом намагаються узаконити землю. Так само сталося із парком.
– Міська рада погодила цей об'єкт, як парк. А область питання недоопрацювала, тому сьогодні ми парк маємо, а межі в натуру ми не винесли, – каже активістка.
Судячи зі зведених хоромів, будуються люди небідні. Активісти кажуть, що тут і прокурори, і судді, і бізнесмени. Через це Соснівський район Черкас вже давно називають «елітним»
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #7 Соня золотая ручка 07.05.2015 16:11
Цитую Українка:
Та не людей треба до відповідальност і притягувати, а себе. Бо із-за бездіянь прокуратури все це відбувається. І я впевнена, що прокуратура ще й кришує держкомзем у Чекаській області. Бо так би нагло ті не брали взятки. Із себе почніть. Поки ви вже товкти будете невинних людей.


що прокуратура ще й кришує держкомзем у Чекаській області.
======
а что, может таки да. ведь не так давно официально и громко взяли областного чиновника от земли на взятке почти 60 тысяч долларов и что? тишина! дядя гуляют городом и на свободе, а тут за банальное перекрытие дороги перспективное криминальное дело.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #6 Українка 07.05.2015 11:33
Та не людей треба до відповідальност і притягувати, а себе. Бо із-за бездіянь прокуратури все це відбувається. І я впевнена, що прокуратура ще й кришує держкомзем у Чекаській області. Бо так би нагло ті не брали взятки. Із себе почніть. Поки ви вже товкти будете невинних людей.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #5 УЖАСТЬ 07.05.2015 10:15
Цитую Чекман:
Цитую Аліса:
То що те ж саме, що і при регіоналах! Точно теж . Ур...ди бояться правди і людей, так зразу кримінал .НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ,


Змінилося, нажаль, на гірше: знецінення гривні, рост цін та послуг ЖКГ, збройний конфлікт та ін.. На кістках справжніх патріотів до кормушки здебільшого дорвалися особи, які мало чим відрізняються від попередників!


Вот, вот... я еще в 2011 предупреждал...когда своры "гетьманов" от партий с количеством 20 человек завзято произносили на митингах правильные патриотические лозунги, бегали с портретированны ми держаками и надрывно волали "бандыты, долой бандытов, бандытам-тюрмы".
Вот все и произошло, они снова у кормушки как с 2004 по 2010, снова ничего не строится и не достраивается, снова у них не хватает на людей времени.. незабаром начнут собирать деньги на очередную больницу будущего, выделять себе острова на Днепре для изучения пролета комаров..
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #4 Чекман 07.05.2015 09:34
Цитую Аліса:
То що те ж саме, що і при регіоналах! Точно теж . Ур...ди бояться правди і людей, так зразу кримінал .НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ,


Змінилося, нажаль, на гірше: знецінення гривні, рост цін та послуг ЖКГ, збройний конфлікт та ін.. На кістках справжніх патріотів до кормушки здебільшого дорвалися особи, які мало чим відрізняються від попередників!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #3 Бобик 07.05.2015 09:31
Прокурор Сергій Зубенко попереджає людей про кримінальну відповідальніст ь за перекриття дороги.
-------
Интересно, как они "попереджалы" хозяев "собачих хатынок" набудованых в водоохранной зоне Днепра?? Грозно и шопотом? Или на языке глухонемых?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #2 Аліса 07.05.2015 08:53
То що те ж саме, що і при регіоналах! Точно теж . Ур...ди бояться правди і людей, так зразу кримінал .НІЧОГО НЕ ЗМІНИЛОСЯ,