реклама
реклама

Зараз у черкаському театрі тривають репетиції нової вистави «The безхалатність», прем’єра якої відбудеться орієнтовно 18 червня.

Прем’єру вистави готують спеціально до Дня медичного працівника, який відзначається кожного року в третю неділю червня (цьогоріч – 21 червня).

– На перегляд, я думаю, ми запросимо всю медицину. Можливо, вони щось дізнаються про себе, – усміхається Володимир Олексійович. – Вони вже знають, що ми готуємо цю виставу-«бомбу». Повідомили їм, коли були в обласній лікарні з шефським концертом. Кажуть, що готові до всього і з задоволенням подивляться. Ми сказали, що робимо це «без купюр», тобто все буде так, як є, на наш погляд. І назва говорить сама за себе.

реклама

Коментарі  

 
+5 #12 коллега 18.05.2015 21:20
Цитую ми:
Нинче Осіпов зі своїт театром дуже - дуже популярний став! А ми й не знали до цього, що тільки він і актори - ключі до нових реформ! Людочки, чим ви живете....


А причем тут реформы, человек занимается своим делом и довольно неплохо и что?! Только удачи директору и театру могу пожелать и вперед! :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #11 черкассы 18.05.2015 21:18
Цитую ми:
Нинче Осіпов зі своїт театром дуже - дуже популярний став! А ми й не знали до цього, що тільки він і актори - ключі до нових реформ! Людочки, чим ви живете....


Да лучше этим жить нынче, чем одними проблемами, как включишь тв так и жить не хочется :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #10 украина 18.05.2015 21:17
Цитую ми:
Нинче Осіпов зі своїт театром дуже - дуже популярний став! А ми й не знали до цього, що тільки він і актори - ключі до нових реформ! Людочки, чим ви живете....


Задело за живое? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-4 #9 ми 18.05.2015 19:20
Нинче Осіпов зі своїт театром дуже - дуже популярний став! А ми й не знали до цього, що тільки він і актори - ключі до нових реформ! Людочки, чим ви живете....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Інь і Янь 17.05.2015 21:01
Вибухонебезпечн а вистава? В Черкасах? Не може бути! Запросіть на прем'єру Кувіту !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #7 олекс 17.05.2015 19:31
А слабо зробити виставу з назвою ЯМА .Колись митці постійно тримали руку на пульсі життя.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 актер 17.05.2015 18:26
Цитую Глядач:
Про медиків, учителів, бібліотекарів можна. А про інших бомбу?. Слабо?


На перспективу ;-) :-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #5 незнайка 17.05.2015 10:55
за так-так и лечат и до последнего будут стоять чтобы медреформы не было
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #4 Глядач 17.05.2015 10:42
Про медиків, учителів, бібліотекарів можна. А про інших бомбу?. Слабо?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #3 медсестра 17.05.2015 09:22
Заинтриговали, ;-) посетим своим коллективом этот спектакль.