реклама
реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» оприлюднив текст відкритого листа до прем’єр-міністра України Арсенія Яценюка через ситуацію з черкаським «Азотом».

Шановний Арсенію Петровичу! Звернутися до Вас змушує критична ситуація на черкаському підприємстві «Азот» – одному з найбільших виробників мінеральних добрив в Україні, – пише у листі міський голова Черкас. – Відучора у зв’язку із відключенням від газопостачання виробничі процеси на цьому підприємстві припинені. Вважаю, що в ситуацію, коли йдеться про зупинення виробництва на таких підприємствах, як «Черкаський Азот», має ОСОБИСТО втручатися Прем’єр-міністр України. Як міський голова Черкас, не можу стояти осторонь цієї ситуації. На чашах терезів – загроза звільнення кількох тисяч черкасців та втрати майже 5% міського бюджету.

Для 4,5 тисяч черкасців робота на «Азоті» – це головне, а часом – і єдине джерело доходів. Як наслідок, криза постукає у двері до 10-15 тисяч містян.

Не менш важливим є те, що в Україні зупиниться галузь виробництва добрив для сільського господарства. Як Вам відомо, одночасно з «Черкаським Азотом» виробничі процеси припинені і на «Рівнеазоті». Наслідком таких дій може стати те, що вже за півроку українські аграрії змушені будуть закуповувати мінеральні добрива в країні-агресорі – Російській Федерації. Ми працюватимемо на економіку сусідньої держави, котра фінансує вбивства наших українських військових на Сході країни.

Я не оцінюю об’єктивність кримінальних справ щодо власників і керівництва корпорації Ostchem. Це справа ВИКЛЮЧНО правоохоронних органів і судів.

Я жодним чином не закликаю пробачити хімічним підприємствам борги за спожитий газ. Газ – це товар, за який необхідно розраховуватися.

Але виробництво має працювати!

На моє глибоке переконання тільки Ви, Арсенію Петровичу, МОЖЕТЕ і ПОВИННІ залучити усі сторони конфлікту, усадити їх за круглий стіл переговорів і знайти ту формулу, яка дозволить підприємству працювати і розраховуватися з боргами, працівникам отримувати заробітну плату, а правоохоронним органам завершити розслідування і передати матеріали до суду.

За дії окремих керівників корпорації не повинні відповідати тисячі працівників «Черкаського Азоту», сотні тисяч жителів Черкас і вся агропромислова галузь України!

Прошу терміново вжити заходів і сприяти відновленню виробництва на «Черкаському Азоті». З повагою, міський голова Сергій Одарич».

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
0 #19 ДЕ траліки? 22.06.2015 19:15
Наслідком таких дій може стати те, що вже за півроку Черкащани змушені будуть закуповувати паливо в країні-агресорі – Російській Федерації. Ми працюватимемо на економіку сусідньої держави, котра фінансує вбивства наших українських військових на Сході країни.http://biz.liga.net/all/avto/novosti/3043646-korporatsiya-bogdan-zavershila-postavku-38-trolleybusov-v-polshu.htm Последние пять из 38 низкопольных 12-метровыхтроллей бусов Богдан-Ursus Т70116 поставлены на прошлой неделе в город Люблин (Польша). Таким образом украинская корпорация Богдан, полностью выполнила контракт, заключенный в начале 2013 года. Об этом сообщил экс-министр инфраструктуры Александр Кава.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #18 Сеня Рудик 31.05.2015 14:08
Якщо власник не може управляти підприємством, воно має пеерйти до іншого власника, але повинно працювати. І взагалі, щоб краще жити, потрібно працювати, а уряду робити так щоб працювати було вигідно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #17 НарРух за перебудову С.О. 30.05.2015 15:23
Одарич, а чому ти ні разу не заїкнувся про те, що не треба вбивати комунальними тарифами "сірих" людей?! Ти тільки повторюєш, що їх ще треба піднімать!!! А для відверто проросійського олігарха требуєш преференцій.
Знаєш що, "пан" Одарич? Твоє місце - з Фірташем, але не у списку "Форбс", а у списку тих, хто бачить тільки власні вигоди і не бачить людей! Адвокатів стільки, як у Фірташа, маєш? ;-)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #16 Регіональна Тальнівщина 30.05.2015 13:23
Цитую семен:
попрошаек которые с милостынными урнами как позорище всем вооружённым силам в форме на каждом углу копеечку клянчят


копєєчку клянчать ваші нєприкасаємиє і угнєтаємиє бєжонци, які встигають пенсію отримувати і від клятої укри і в рідному благословенному ДНР
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #15 Яценюк Одаричу 30.05.2015 12:07
Розплатіться з боргом і працюйте на здоров"є,ніхто не проти.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #14 Злий 30.05.2015 11:26
Цитую семен:
А газ в размере 500 млн.кубов для нормальной работы завода который арестован и отобран яйценюхом и вальцманом ты им напукаешь сирожа
Готовсься что 20-25% бюджета города тю-тю
Как перед выборами бюджетникам с пустыми животами "креативный подход" будешь втюхивать?
Или прийдёте завод национализирова ть с автоматами и отморозками из добровольцев из казачков - попрошаек которые с милостынными урнами как позорище всем вооружённым силам в форме на каждом углу копеечку клянчят

ПРИВАТНЕ ПІДПРИЄМСТВО ЗАБОРГУВАЛО ДЕРЖАВІ,ДЕРЖАВА ВЖИЛА ЗАХОДИ,ВИ ЖОДНИХ ПРИТЕНЗІЙ ДО ПРИВАТНОГО БОРЖНИКА НЕ ВИСЛОВЛЮЄТЕ,ВИ ГОНИТЕ НА ДЕРЖАВУ,ЯКІЙ ВИННИЙ ПРИВАТНИК,І НА МЕРА ,ЯКИЙ ВЗАГАЛІ ДО СПРАВИ НЕПРИЧЕТНИЙ.ДЕ ЛОГІКА?ШКОДА ФІРТАША,ОПЛАТІТ Ь ЙОГО БОРГ.ШКОДА АЗОТОВЦІВ,ТО ХАЙ ВИМАГАЮТЬ ВІД ВЛАСНИКА ПОГАШЕННЯ БОРГУ,АБО ДАЮТЬ ДОБРО НА ПОГАШЕННЯ БОРГА З ВЛАСНИХ ЗАРПЛАТ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #13 семен 30.05.2015 07:40
"Дай дяденька на АТО!"Тьху!
Так может получиться как в Харькове там один за 21000 долларов долга которая оказывается была наполовину погашена у человека дом забрать пытался
Итог известен - заёмщика и судисполнителя в "лапшу" участковый в реанимации с огнестрелом должник убит снайпером по ходу ещё пару раненых и несколько заложников но это так мелочи
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #12 Злий 29.05.2015 23:50
Группа Intesa Sanpaolo расторгла договор продажи 100% акций украинского дочернего финучреждения — Правэкс-Банка — компании Centragas Holding Gmbh. Об этом говорится в сообщении Правэкс-Банка. "Договор, заключенный 23 января 2014 года, был расторгнут, поскольку до сегодняшнего дня банк не получил разрешение от контролирующих органов на завершение сделки", — отмечается в сообщении. Компания Centragas Holding AG является аффилированной с Group DF, которая принадлежит Дмитрию Фирташу.


НА БАНК ГРОШИ Є,ВІДДАТИ БОРГ ДНРЖАВІ НЕМА. А ВИ ЗАРУЧНИКАМИ ЙОГО ПРИКРИВАЄТЕ.ДАВАЙТЕ,ФІРТАШ СКОРО БУДЕ ШАНТАЖУВАТИ,АБО БЕЗКОШТОВНО ГАЗ,АБО ЗАКРИЮ АЗОТ,ПОВЕДЕТЕСЬ ?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #11 Регіональна Тальнівщина 29.05.2015 23:22
Ну тоді нехай Одарич платить за газ. Із свого карману або з карманів своїх любимих /////
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #10 Уманский Еврей 29.05.2015 22:19
У Яценюка морковка подросла на огороде, вот это для него самое важное, а Азот какой то не важен ему.