Акція протесту із висловленням недовіри голові Золотоніського міськрайонного суду Олександрові Чирві, незважаючи на проливний дощ, відбулася 29 травня біля приміщення установи.
Учасники пікету, які з’явилися біля суду зі сміттєвим баком, закидали панові Чирві неправомірні та незаконні рішення. Так, щодо однієї працівниці міськвиконкому за анонімним зверненням було розпочато кримінальне провадження, а наступного дня – в її помешканні проведено обшук. З іншого боку, у справі нічного клубу «Фараон», куди не пустили для перевірки працівників правоохоронних органів, було ухвалене прихильне рішення. Мають претензії до судді й представники ромської громади міста.
Натомість, сам Олександр Чирва в коментарі «Прочерку» заявив, що всі рішення золотоніських суддів правосудні й справедливі, а учасникам акції «просто нема чого робити».
Із учасниками акції зустрівся народний депутат Владислав Голуб, який пообіцяв порушити питання, які турбують його виборців, у Верховній Раді України.
реклама
Коментарі
Цитую Олег:
Абсолютно правильно. Ці слуги народу повинні бути підзвітні громаді і за свої дії відповідати перед громадою. Крапка.
тітушок привели з сусіднього кварталу.
Стрічка RSS коментарів цього запису