реклама Делікат

Кримінальну справу порушили проти заступника директора одного з Інститутів ЧНУ ім. Б. Хмельницького за отримання хабара.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, сьогодні у кафе «Картопляна хата», що біля університету, посадовець отримала від громадянина 4 тис. грн. за сприяння в отриманні диплома магістра університету без відвідування занять, складання відповідних екзаменів та отримання цього диплома в кінці року. Прокуратура проводить досудове слідство.

реклама

Коментарі  

 
0 #20 Оксана Колісник 24.06.2012 17:01
Цитую Степ:
Цитую ТАКИ ДА:
И ви хотите сказать, шо на этом дипломе не стоял бы автограф господина ректора-регионала Кузьминского? Я на вас удивляюсь...

А кого вы видите на месте нынешнего ректора, готовы ли вы своим имущест вом гарантировать кристальный альтруизм своего кандидата? только прошу не морочьте мою голову. Мне нынешний ректор ни кум ни брат ни сват, просто меньшая брехня не оправдывает большей, а две меньшие брехни циничнее и хуже большей и она уже не большая она одна а тех две и их больше и весь сыр бор из-за денег и власти а не из-за знаний или чести
А що, щось знову сталося? Чому питання виникло у коментатора до зауваження, зробленого ще минулого року? Не лякайте!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #19 Степ 24.06.2012 13:19
Цитую ТАКИ ДА:
И ви хотите сказать, шо на этом дипломе не стоял бы автограф господина ректора-регионала Кузьминского? Я на вас удивляюсь...

А кого вы видите на месте нынешнего ректора, готовы ли вы своим имущест вом гарантировать кристальный альтруизм своего кандидата? только прошу не морочьте мою голову. Мне нынешний ректор ни кум ни брат ни сват, просто меньшая брехня не оправдывает большей, а две меньшие брехни циничнее и хуже большей и она уже не большая она одна а тех две и их больше и весь сыр бор из-за денег и власти а не из-за знаний или чести
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #18 Тайна следствия 04.08.2011 11:30
А где продолжение этой "истории"?
Суд арестовал или подписка?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 пенсіонер Аніськін 28.07.2011 06:36
Ой, а коли за Гуманьську агральну какадемію візьмуться?
Там давно перепрофілювали ся з кузні кадрів в кузню грошей.
Будь ласка, після завершення урочистої зустрічі хасидів, "прийміть" пару хабарників.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #16 Ірина 27.07.2011 15:28
Яким чином можна одержати диплом без відвідування пар, складання іспитів, захисту магістерської роботи? Працюю в ЧНУ 24 роки, а про таке не чула. Чи наш ННІ природничих наук просто виключення з сучасних правил? Одна особа на таке не піде, шукайте організовану структуру...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #15 Кузя 25.07.2011 21:12
Хто така? Прізвище назвіть....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #14 Микола 24.07.2011 01:57
Цитую ТАКИ ДА:
И ви хотите сказать, шо на этом дипломе не стоял бы автограф господина ректора-регионала Кузьминского? Я на вас удивляюсь...


Ректор всё знает и сам в этом деле повязан.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+24 #13 Просветитель 21.07.2011 12:43
А коли візьмуться за інші! У Східно-європейському економіки і менеджменту з приходом нового ректора *** не тільки хабарництво, а й купа інших злочинів. Див детальніше Forum.ck.ua i osvita.com.ua!!!! Шахрайство з документами, підробка сертифікатів ЗНО, захоплення чужої прибудинкової території, хабарництво, невідповідність ліцензійним вимогам, аварійність другого поверху, де може впасти стеля у двоповерховій будівлі, де власне і відбуваються заняття зі студентами,а не у новому, який Аблязов побудував для адміністрації!! !
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #12 Хабарникам НІ 21.07.2011 11:59
А может этот студент который давал взятку был просто подставной уткой и ему вовсе не нужен этот диплом!
Кстати, буквально недавно на прочерке читал что в ЧНУ хорошие преподаватели, вот вам и реалии - действительно хорошие, помогут студенту не учась получить диплом :lol: Может хоть на одного педагогического урода меньше станет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #11 дед панас 21.07.2011 11:33
я думаю, не профукал. оформит академку, а через год подйдет сдавать экзамены.
Валить не будут, побоятся.
Скорее сдыхаются от греха подальше от студента, чтобы мозги не компосировал.