реклама Делікат

Сьогодні, в День міста, у депутата Черкаської міської ради Андрія Більди вкрали автомобіль.

 

«Купка битого скла – це все, що знайшов зранку біля будинку на місці, де увечері припаркував свій автомобіль», – підписав світлину з місця події Андрій Більда.

Депутат, за інформацією ЗМІ, їздив на «Toyota Camry» чорного кольору.

Друзі та колеги співчувають панові Андрію та бажають, щоб міліція знайшла авто.

«Співчуваю, Андрію. Минулого року мене теж отак «привітали» з днем народження, – пише черкаська журналістка Тетяна Єщенко. – Авто досі шукають... Бажаю, щоб міліція цього разу спрацювала!»

реклама

Коментарі  

 
-1 #11 Семен 08.06.2015 09:08
Цитую федор принципиальный:
Это говорит,что Бильду не только уважают,но стращают перед выборами,он может быть конкурентом Радуцкому,одары ч не всчет.


Ну так триждызаконноиз бранный в ФБ сам написал: подывымось що з цього выйдэ( про Бильду, как кандидата в меры).
А Бильда достойный кандидат, по крайней мере в сравнении с лигитимным.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Макушенко 07.06.2015 20:19
Це робота Толика Б........-автомахынатора.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 федор принципиальный 07.06.2015 17:51
Это говорит,что Бильду не только уважают,но стращают перед выборами,он может быть конкурентом Радуцкому,одары ч не всчет.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Реаліст Комаров 07.06.2015 16:14
Вибори скоро!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Надо было в кучке порыть. 07.06.2015 15:48
Может быть там оно и было спрятано.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #6 Знающий 07.06.2015 01:08
Так окно изнутри выбили что-ли? Почему стекла не внутрь машины упали, а из машины выпали? Может Андрюха пьяный вышел через окно машины ночью и ключи в машине забыл,а кто то взял покататься? :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #5 BMW 06.06.2015 23:20
Ну яка нормальна людина, коли в неї крадуть авто лізе у ФБ, замість того, щоб до міліції йти? :-? А яка нормальна людина бере участь у пробізі, коли в неї вкрали авто? :-| А хто це зараз вікна вибиває у автівках під час крадіжки. Тим паче у авто такого кладу, де кілька ступенів захисту від угону? :-* У Більди так вкрали авто, як Одаричу під вікна вибухівку кинули, що навіть вікна тріснули.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #4 Водій - аматор 06.06.2015 22:39
Чому з цього приводу прес-служба обласної міліції мовчить?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #3 мазур 06.06.2015 15:23
Миколо, а ви у владі шо з 2004 року робите??? Запамятались тільки як кашу на Чорнобаївщині варили з раками...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #2 ЛВВ 06.06.2015 15:00
Колись у Тулуба вкрали джип, то швидко знайшли. Міліція, коли хоче знайти, то знаходить.