реклама
реклама

Екс-мер Черкас, колишній нардеп-регіонал Володимир Олійник ледь не побився на телеканалі «Росія».


Олійник, що втік з України, продовжує гастролі на російському ТБ. У черговому політичному телешоу Володимира Соловйова на каналі «Росія» справа ледь не дійшла до рукопашної, пише Хроніка.інфо

Детальніше – у відео.


реклама

Коментарі  

 
-4 #27 я 08.06.2015 19:06
це мурло їздить по проплачених кацапських ефірах і грає роль захисника "борців за незалежність". Нехай йде на службу в ДНР там цього борова швидко з голодухи на шашлик пустять.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #26 Джон Глэбб 08.06.2015 14:28
Пересказывать телеглядачам запрещённое телевидение - последнее дело. Фу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #25 Муська 08.06.2015 13:17
Цитую смішно:
Олійник - кум і друг Булатецького.

И не только Булаьецкого, у него, Олейника практически все кумовья и хрещеныки в областной "Батькивщине"
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #24 Добрий Парєнь 08.06.2015 12:56
Олійник - це не тільки Черкаська но і Українська позорна про....ка! Таким людям назавжди треба закривати вікно в Україну, Європу і Америку. Хлопці і дівчата, якщо побачите цю шм..ру в Черкасах - женіть його до Дніпра разом з мотузкою і камінюкою. Крапка.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-10 #23 Україна 08.06.2015 11:55
Цитую Відродження:
Цитую Лида:
Цитую Оверко:
Щось бачу коментарі по темі пишуть одні "рюсько-язічніє".Чи не прийшла вже пора очистити Черкаси від цієї п...гані?

А ты кто " патриот Европейский " ???? Скачем дальше !!! Вам ище не везде цены подняли !!! Слава " патриотам " !!!! Забыл спросить а почему не скачем значить Москалями стали ????

Ліда-Ліда, Боже-Боже....

мінусую за ригонік)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #22 Відродження 08.06.2015 11:27
Цитую Лида:
Цитую Оверко:
Щось бачу коментарі по темі пишуть одні "рюсько-язічніє".Чи не прийшла вже пора очистити Черкаси від цієї п...гані?

А ты кто " патриот Европейский " ???? Скачем дальше !!! Вам ище не везде цены подняли !!! Слава " патриотам " !!!! Забыл спросить а почему не скачем значить Москалями стали ????

Ліда-Ліда, Боже-Боже....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #21 смішно 08.06.2015 11:19
Олійник - кум і друг Булатецького.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-7 #20 Україна 08.06.2015 11:10
Цитую Лида:
А ты кто " патриот Европейский " ???? Скачем дальше !!! Вам ище не везде цены подняли !!! Слава " патриотам " !!!! Забыл спросить а почему не скачем значить Москалями стали ????

Всі ці люди і їх вивернуті заяви та реванши ригів,наслідок барижнічиства Порошенко та БПП.Був би військовий стан,читке визначення війна,небуло б цих "здивувань" цінами.Одні на фронті,інші гуляють ціни роздивляються.В Україні війна,треба консолідувати всі ресурси,оборонк а має сутками працювати,люди мають притягатись за саботаж.Військовий стан дасть можливість яценюків і МВД які наживаються на війні до стєнки ставити,опоблок має бути давно в кутузкє,головно командувач саботує виконання конституційних обов"язків.Бізнес понад усе.Кого ми обрали?Він генетичнонездат ний захистити адекватно Україну.Україна не товар,досить торгуватись по мінськам,.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #19 черкащанин 08.06.2015 11:02
Цитую Лида:
Цитую Оверко:
Щось бачу коментарі по темі пишуть одні "рюсько-язічніє".Чи не прийшла вже пора очистити Черкаси від цієї п...гані?

А ты кто " патриот Европейский " ???? Скачем дальше !!! Вам ище не везде цены подняли !!! Слава " патриотам " !!!! Забыл спросить а почему не скачем значить Москалями стали ????

це патріотка Путіна гулькнула?ПНХ в п..Рашу.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #18 Тася 08.06.2015 11:01
Цитую Лида:
Цитую Оверко: