реклама Делікат

У новій структурі апарату Черкаської міської ради та її виконавчих органів замість сьогоднішніх 13 підрозділів діятиме 12. У результаті змін департамент економічної політики та розвитку об’єднається із управлінням власністю міста та утворить департамент економіки та розвитку, а до департаменту житлово-комунального комплексу доєднається департамент екології та безпеки населення. Водночас департамент охорони здоров’я та соціальної політики ділиться на дві частини. Про це інформує прес-служба Черкаської мерії.

Загальна чисельність апарату управління по всьому місту, враховуючи районні і міський виконкоми, з 672 осіб скорочується до 544.

Керуючий справами виконавчого комітету Микола Кудрявцев наголосив, що цю реформу насамперед зумовило скорочення видатків на утримання апарату управління у районних радах та виконавчому комітеті. Правовим же підґрунтям започаткованих змін стало рішення Вищого Адміністративного  Суду України про залишення в силі рішення Черкаської міської ради «Про неутворення районних рад у м. Черкаси» після закінчення терміну їх повноважень.

На сьогодні штатну структуру конкретно по відділах та управліннях  ще не затверджено. Над цим працюють фахівці кадрової служби та юристи міської та районних рад. В результаті реорганізації зменшується фактична кількість  департаментів і, відповідно, керівників. Усім звільненим будуть запропоновані інші вакансії, які з об’єктивних причин вивільнятимуться, у тому числі – і на комунальні підприємства.

– Хоча вже нині чимало працівників виконавчого комітету та районних рад висловили бажання піти з посад на заслужений відпочинок, зважаючи на законодавчі тенденції по збільшенні пенсійного віку, – повідомив Микола Сергійович.

Нагадаємо, що остаточне рішення про затвердження нової структури міськвиконкому розглядатиме сесія міської ради 11 серпня 2011 року. Після чого впродовж кількох місяців буде здійснено повне реформування апарату управління виконавчого комітету та районних рад у м. Черкаси.

dodatok 

dodatok1 

dodatok2

реклама

Коментарі  

 
+1 #12 Черкащанка 23.07.2011 22:02
Пане Кудрявцев! То про яке скорочення Ви говорите? Вам неодноразово задавали питання щодо управління власністю міста, для чого ви тримаєте такий штат працівників, від половини яких ніякої користі немає? Чому таким управлінням керує керівник, яка до призначення на посаду немала зовсім ніякого досвіду роботи? А тільки успішно відвідувала судові засідання, і нарощувала заборгованість до міського бюджету, хто за це буде нести відповідальніст ь? Адже це кошти не тільки міського бюджету, а й громади міста. Чи можливо вона отримає у вас медаль за чудову працю в органах місцевого самоврядування. Я хочу почути відповідь, та й думаю громадяни міста мене підтримають.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #11 хехе 22.07.2011 23:59
лизоблюд
прибери "справедлІвий" з ніку
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #10 Лмила 22.07.2011 18:58
на 500 чоловік - 4 працівника відділу кадів. На промисловому підприємстві на 1000 чол - 1 інспектор по кадрам. Правда державних службовців обліковувати в кадрах "значно важче", ніж простих роботяг...
30 бухгалтерів і 9 із них головних. Якщо це брати за приклад - то на 1000 працівників потрібно 60 бухгалтерів, а у нас тільки - 11.Гарно живуть державні службовці на наші гроші.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 Справедливий Критик 22.07.2011 17:08
Справді, забагато департаментів. Хоча, за великим рахунком, не важливо як структурні підрозділи називаються. Головне, щоб робота влади була ефективною. На це й сподіваюся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 Мойша 22.07.2011 15:03
!!!!
На город с населением наверное уже меньше 300 тыс.населения аж 9!!!!!! ДЕПАРТАМЕНТОВ :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz плюс к этому около десятка замов мэра :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz :zzz
Интересно, а кто же будет работать??? Одни директора :P :P
Ну есть департамент ГАИ в МВД.... есть всего 5 департеметов в Министерстве охраны здоровья ...а тут на районный центр аж 9 департаментов???
В г.Макеевке населения в два раза больше чем в Черкассах и в наличии всего обычный гориспоком без единого департамента.....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Микола 22.07.2011 11:18
Який потужний ДЕПАРТАМЕНТ муніципальної інспекції - АЖ 2 (ДВА) відділи!!! Такого немає напевно ніде в країні!!! Вони (Кудрявцев з Одаричем та інші) хоч мають уяву що таке ДЕПАРТАМЕНТ!!! така структура є, наприклад, в міністерствах - туди повинно входити кілька УПРАВЛІНЬ, а не відділів!!! Керівник ДЕПАТРАМЕНТУ - посада на рівні заступника міського голови по категорійності, з усіма фінансовими наслідками!!! Навіть в обласній адміністрації немає ДЕПАРТАМЕНТІВ. Може хоч Тулуб подивиться структуру та надає по руках своїй фракції, щоб не голосували за ТАКУ структуру.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #6 Українська правда 22.07.2011 09:48
зато у Норвегії все чудово у плані екології!!!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #5 Українська правда 22.07.2011 08:26
Ше Департамент Правди створіть
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #4 Дмитро 22.07.2011 08:21
Стандартизация управления это конечно хорошо. Но что удастся сэкономить, если все останутся на рабочих местах. От перестановки додатков, сумма не меняется. И все прекрасно понимают, что есть невидимая "обратная сторона луны", где зарабатываются деньги определенными людьми. Которые потом тратятся перед выборами. К чему этот пафос? Откинем вышесказанное. Все, что делает Кудрявцев - прямая служебная обязанность. Рабочий момент. Зачем об этом писать так широко? Где достижение? Сколько предприятий в области прошли этот этап?
Просто смешно читать такие новости каждый день. Повторюсь - экономический эффект очень мал. Это не НЭП, и не Столыпинские реформы ...
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 Обиватель 22.07.2011 08:13
Чим би влада не тішилася,лиш би жити не мішала...Вони то приєднують то роз"єднують.Все скорочують і скорочують,а апарат росте як гідра і пожирає бюджетні кошти- одні назви чого коштують відділ розвитку конкуренції,від діл доходів...