реклама
реклама

Секретар Черкаської міської ради Олександр Радуцький сьогодні отримав результати експертизи Другої дитячої поліклініки.

Олександр Радуцький демонструє щiлину в стiні дитячоi полiклiнiки

Олександр Радуцький демонструє щiлину в стiні дитячоi полiклiнiки


Відповідно до результатів проект реконструкції потребує доопрацювання, повідомив сьогодні під час прес-конференції Олександр Романович.

– Експерти виявили щілини на несучих конструкціях, – каже секретар міськради. 


На думку Радуцького, директор поліклініки має звернутися до міської влади з проханням надати закладу інше місце для тимчасового розташування на час ремонту.

Фото – з архіву «Прочерку»

Фото – з архіву «Прочерку»


– Ми можемо на виділений 1 млн грн встановити склопакети і утеплити фасад, але все це розірветься, і хто тоді нас назве розумними? – поставив Радуцький риторичне питання.

реклама

Коментарі  

 
+2 #11 Черкащанин 17.06.2015 09:50
Ремонт поліклініки робить друг ...крадуцького ..Халай-..... Откати замаленькі для таких діячів, тому не буде в цьому році поліклініки. На жаль з такими ... при владі, ремонту поліклініки, як і місту скоро прийде кирдик.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #10 Радуцький наш Янукович!!! 16.06.2015 13:14
"Секретарь" где плиты с парка? Хочешь и тут все разобрать? Ох и хитер наш "секретарь"!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #9 Сплінтер і Шредер 16.06.2015 09:27
Радуцького в мери! :D :lol: :P
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #8 Черкаси 16.06.2015 08:50
Радуцький кругом хоче відхопить кусок мяса!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #7 Гека Чепе 16.06.2015 07:23
Особо переконлива фотка як всьо запущено, де "Радуцький демонструє щілину" :eek: :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 я 15.06.2015 21:15
сашок вступає в схему, скоро підтягнуться його ж будівельники. Мільйону не вистачить - факт, мінімум 5
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #5 Наша ряба, 15.06.2015 18:49
тримаюча фото в передніх окорочках.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #4 експерт 15.06.2015 18:13
А хто експерт і що це за НЕЗАЛЕЖНА екпертиза,яка в супереч законодавству ,виконує платне замовлення підрядника (зацікавленої сторони) після затвердження проекту ? Функція експертизи -тільки аналіз проектно-кошторисної документації,а висновки про стан конструкцій будівель дають тільки СЕРТИФІКОВАНІ організації з будівельними лабораторіями. Ці ,так звані експерти,дуже багато на себе беруть (в карман тоже),коли направляють замовників робити інструментальне обстеження тільки на фірмі депутата "Х"(де вони,мабуть, "підробляють" разом з Радиком).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #3 стабилизец 15.06.2015 16:53
кирдык поликлинике.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #2 місцевий житель 15.06.2015 14:05
Будь ласка, робіть вже щось, аби скоріше ця поліклініка була відремонтована. Дітям не поясниш тої проблеми, що в міськраді. А з маленькими дітками їздить в другий кіцець міста не дуже привабливо.