реклама
реклама

Міський голова Черкас Сергій Одарич на початку робочого тижня поділився гарними новинами.

«Починаємо тиждень з гарних новин, – пише на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Сергій Олегович. – Річна робота принесла перший результат – NEFCO (одна з найпотужніших фінансових організацій Європи) погодилась надати Черкасам кредит на енергоефективні заходи в школах і садочках міста. Сума – 9 млн гривень. Строк – 5 років. Ставка – 3% річних. Тепер – слово за депутатами. Якщо міська рада погодить, то вже восени можна буде розпочати роботи. Хоча для багатьох депутатів навіть 0,9% від Світового банку видавалися зависокими»...

реклама

Коментарі  

 
+1 #9 Албеа 02.07.2015 16:48
Все натибренное ... в городе в десятки раз перекроет кредит, выклянченный нежинским варягом у NEFCO. Верни нав....рованное и не надо было бы клянчить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #8 федор принципиальный 01.07.2015 08:24
Интересно,если одарыч в очередной раз уламает депутатов взять кредит,сколько ему конкретно обломится.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+4 #7 Выпускник 2 30.06.2015 23:08
Шо интересно : бухгалтерии Гороно или Облоно ?- приличное время, годами, насчитывает по привычке зарплату, оздоровчи гроши на мертвые души ))- вот откудова текут грошенята в карманы чыи ?. Так шо школам и садикам пора утепляться !)))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+11 #6 Пронира 30.06.2015 15:28
Кому шо, а Одарычу лишбы еще один кредит получить и распилить для себя и своих фирм, а возврат кредита повесить на город и жителей. Ну точь в точь как .... при власти вешают кредиты на Украину.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+14 #5 Задолбал своими кредитами 30.06.2015 14:56
Погугли NEFCO, они пихают всем подряд, кто раскарячится. За 10 лет ничему другому не научился кроме как бабло клянчить.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #4 Тася 30.06.2015 13:02
а % нам в комуналку?Може грошима з гойдалок та майданчиків розрахуєтесь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #3 ЛВВ 30.06.2015 12:33
До такої "гарної новини" зразу ж треба додавати техніко-економічне обгрунтування, в ньому показувати економічний ефект від енергоефективни х заходів, а також графік (з сумами) повернення кредиту. Крім цього, вказувати хто конкретно (комунальне підприємство, фірма і т.п.) буде повертати кредит. Все це треба публікувати в ЗМІ. Бо буде, як з ІТП: встановити встановили, а з чого повертати гроші розібратися не можемо (освіти чи бажання не вистачає?).
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #2 Бендер 30.06.2015 12:24
Ну і словоблуд. Жодна фінансова установа Європи у гривнях кредити не дає. Ви уже набрались кредитів по курсу 8, а тепер вже курс 22, а через пів року скільки буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+15 #1 Мер 30.06.2015 12:19
Якщо Одарич стане мером в четвертий раз, депутати погодять. Вже на млрд. боргу напогоджували