реклама

реклама

У Черкасах горить Черкаський академічний обласний український музично-драматичний театр імені Тараса Шевченка.



Як повідомив у коментарі «Прочерку» речник начальника управління ДСНС у Черкаській області Костянтин Проценко, за попередньою інформацією, загорання сталося в глядацькій залі.


– Пожежа триває близько півгодини. Оголошений третій номер виклику. Залучені всі розрахунки черкаського гарнізону та Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля, – зазначив Костянтин Петрович.

 

Фото користувача черкаського форуму під ніком Leezz

Фото користувача черкаського форуму під ніком Leezz

 


реклама

Коментарі  

 
+8 #20 актори 02.07.2015 09:21
Цитую актори:
Погасили методом вигоряння! Гвоздь отримає чергову нагороду від Тулуба... вибачте від ...! Особовий склад внаслідок дій КГП чудом не загинув! Слава! Слава!Вибачте! Пі..ц!Пі..ц!

100%
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #19 адекватний 01.07.2015 23:55
Цитую Зулус:
Цитую адекватний:
Жити по новому. ........................

Дурень ти, ватний! Ще заскигли про те, що все добре було б і ніщо б не горіло, якби не дай Боже твій "Путін прішол" :-x

Мій Путін ?? Хм звучить заманчиво, але Ви перебільшуєте мої можливості. Ви сам таку дурню видумали чи с телевізора запрограмувалис ь?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #18 народ 01.07.2015 22:12
Цитую адекватний:
Жити по новому. ........................

ПН..!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+13 #17 актори 01.07.2015 21:08
Погасили методом вигоряння! Гвоздь отримає чергову нагороду від Тулуба... вибачте від ...! Особовий склад внаслідок дій КГП чудом не загинув! Слава! Слава!Вибачте! Пі..ц!Пі..ц!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #16 НАТАЛИ 01.07.2015 19:38
ДУЖЕ ПРИКРО ТА ОБРАЗЛИВО ЗА НАШ ТЕАТР. ЗАЛИШАЄТЬСЯ ЛИШЕ СПОДІВАТИСЯ НА ПОРЯДНІСТЬ ВЛАДИ ТА КЕРІВНИЦТВА ТЕАТРУ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-12 #15 Зулус 01.07.2015 18:15
Цитую адекватний:
Жити по новому. ........................

Дурень ти, ватний! Ще заскигли про те, що все добре було б і ніщо б не горіло, якби не дай Боже твій "Путін прішол" :-x
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+12 #14 Бротюня 01.07.2015 17:44
Будет повод «новой власти» 8) отмыть деньжат побольше
Нелёгкие европейские будни… :lol:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+9 #13 адекватний 01.07.2015 17:18
Жити по новому. ........................
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+35 #12 Ольга 01.07.2015 17:11
Дуже шкода...був осередком культури у місті та області...сумно...відновити буде непросто
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #11 Бородач 01.07.2015 17:08
Для бандитов ничего святого, главное прибыль! Ща будут басни лохам задвигать мол артисты бухарики натворили.