На зборах Черкаської міської організації «Партії вільних демократів» обрали нового голову.

Ним став депутат Черкаської міської ради Володимир Гриценко, який є директором БК «Черкаські мавпи», йдеться на сайті ПВД.

Його завдання – залучити до організації молодих активних людей, котрі хочуть змін у Черкасах, підготуватися до місцевих виборів, що мають відбутися в жовтні.

Делегати конференції подякували за роботу попередньому голові Ользі Швець.

реклама

Коментарі  

 
+1 #10 roll 02.07.2015 15:01
Був хороший чоловік.Гарний вчитель.Непоганий директор Мавп.Став партайгеноссе.
Пропав,як хороша людина.Приречений.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #9 баскетболісту 02.07.2015 14:19
СПРАВА ДЕПУТАТА НЕ СВІЙ ДВІР ПОКАЗОВИМ РОБИТИ,А ПРИЙМАТИ РІШЕННЯ І ПРАВИЛА ЗА ЯКИМИ МЕШКАНЦІ ВСІХ ДВОРІВ ЗМОЖУТЬ ОБИРАТИ СЛУЖБИ І ПОСЛУГИ ЩО ДОЗВОЛЯТЬ ВСІМ ПОКАЗОВИМИ БУТИ.ТЕЖ СТОСУЄТЬСЯ І ПОСЛУГ ОПАЛЕННЯ,МАЄ БУТИ АЛЬТЕРНАТИВА ПОСТАЧАЛЬНИКУ.МИ ОБИРАЄМО ІНТЕРНЕТПРОВАЙД ЕРА,МАЄМО ОБИРАТИ І ВСІ КОМПОСЛУГИ.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #8 Даниил Я... 02.07.2015 14:13
Цитую баскетболіст:
Цитую Воля:
Цитую баскетболіст:
Цей "напрацює" для черкасців. Типовий "вільний демократ".

Вам вочевидь ,як і тим що наплюсували,біл ьше подобаються господарі які під себе і свої маєтки бюджетні кошти підгрібають.Мені більше робота на все місто подобається

Системна робота починається з під'їзду, будинку, у яких живуть звичайні мешканці. І коли говорять: хочу спасати весь світ (все місто) - це явна ознака, що мало користі від такої людини буде. У себе порядок наведіть, а не надійтесь на жалість мам і бабусь дітей- баскетболістів.

Такий потоп по всьому місту був,по всій україні і половині Європи,теж ВД винуваті чи тільки особисто Гриценко?І про підїзди,справа не в депутаті,справа в мешканцях.В нашему будинку без жодних депутатів і при обслуговувані одного РЕУ,наш підїзд завжди взірцевий,а сусідський брудний,обмальо ваний,ліфт та стіни подерті,а нам однаково все фарбують та білять.І в дворі порядок.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #7 Даниил Яневский 02.07.2015 13:37
ВІДКРИТИЙ ЛИСТ ПОРОШЕНКО

https://www.facebook.com/permalink.php?story_fbid=1660182470871815&id=100006402333111&__mref=message_bubble
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #6 баскетболіст 02.07.2015 13:07
Цитую Воля:
Цитую баскетболіст:
Цей "напрацює" для черкасців. Типовий "вільний демократ". Був у нього гостях на днях ....... , то не міг дійти до його під'їзду, водою залитий весь двір, ні пройти, ні проїхать, води по коліна. У своєму дворі порядок не здатний навести, що ти зробиш для міста?

Вам вочевидь ,як і тим що наплюсували,біл ьше подобаються господарі які під себе і свої маєтки бюджетні кошти підгрібають.Мені більше робота на все місто подобається,а не на депутатській двір.Ну не вистачить місця всім коло депутата присусідитись.Або системна робота на місто,або певні депдвори,маєтки ,обирайте.

Системна робота починається з під'їзду, будинку, у яких живуть звичайні мешканці. І коли говорять: хочу спасати весь світ (все місто) - це явна ознака, що мало користі від такої людини буде. У себе порядок наведіть, а не надійтесь на жалість мам і бабусь дітей- баскетболістів.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 антириг 02.07.2015 12:25
Известный украинский блогер и журналист Сергей Иванов осадил экс-регионала александра Вилкула во время съемок одной из передач ВВС.
Об этом рассказал сам блогер на своей странице в facebook передает OnPress.info.
«- Вы будете задавать вопросы кому-то?
— Не знаю. Нужно?.. Вау, Вилкул! Буду.
— Хорошо. Только когда будете задавать вопрос, встаньте, пожалуйста.
— Вы действительно хотите, чтобы я встал перед этим п..ом?
— Эмм… Ну так положено. Нужно, чтобы вас слышали и видели.
— Вот конкретно за это не волнуйтесь», — рассказал блогер.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-9 #4 Воля 02.07.2015 12:04
Цитую баскетболіст:
Цей "напрацює" для черкасців. Типовий "вільний демократ". Був у нього гостях на днях ....... , то не міг дійти до його під'їзду, водою залитий весь двір, ні пройти, ні проїхать, води по коліна. У своєму дворі порядок не здатний навести, що ти зробиш для міста?

Вам вочевидь ,як і тим що наплюсували,біл ьше подобаються господарі які під себе і свої маєтки бюджетні кошти підгрібають.Мені більше робота на все місто подобається,а не на депутатській двір.Ну не вистачить місця всім коло депутата присусідитись.Або системна робота на місто,або певні депдвори,маєтки ,обирайте.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+31 #3 баскетболіст 02.07.2015 10:04
Цей "напрацює" для черкасців. Типовий "вільний демократ". Був у нього гостях на днях ....... , то не міг дійти до його під'їзду, водою залитий весь двір, ні пройти, ні проїхать, води по коліна. У своєму дворі порядок не здатний навести, що ти зробиш для міста?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+18 #2 4 02.07.2015 09:36
Знаково: партії вільних демократів ... черкаські мавпи. Воно і зрозуміло: у батька незадовільних демократів не вистачає освіти зрозуміти ,що навіть філологічно це чути смішно.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #1 незнайка 02.07.2015 09:28
куда их самих теперь забросят вместе с их предводителем-у Мошны назавжды МИСКАНТУСОМ заниматься и туда на велесепеде