реклама

реклама

Фонд державного майна припинив торги держпакетами 46% акцій «Черкасиобленерго» на аукціонах на фондовій біржі «Іннекс».

Відповідні накази підписані 23 червня, проте причина їх ухвалення не розкривається, йдеться в публікації газети «Відомості приватизації» на сайті Фонду.

реклама

Коментарі  

 
0 #8 dos 13.07.2015 21:39
Шановний, а чому я повинен кудись звертатись,
Тому що, панове Ви в першу чергу громадянин, хоча по вашим відгукам ви той хто б...дить в штанці та ...еройствує лише своїми зловонними виступами в паутині.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #7 Явтух 08.07.2015 18:41
От кажуть старий,гнилий Явтух((....лiзе на сайт.... А я дивлюсь тута окопались бившi та нонiшнi гебiсти ,та вiдслiдковують кожне речення ....та не тiльки) Скажу так-- глухе Середньовiччя тут процвiтае..... Плюсують пiдлабузники своi писульки.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #6 Явтух 08.07.2015 15:50
Цитую dos:
Шановний Явтух, якщо ви помітили порушення то чому не звернулися на гарячу лінію Черкаської ОДА або прокуратуру?

Шановний, а чому я повинен кудись звертатись,якщо ви грамотний та читаете Прочерк, та робите вигляд,що не помiчаете присмоктавшихся генделикiв, та прочоi шушери ?? Якшо ви -влада,то ловiть зловмисникiв,як i смокчуть енергiю безкоштовно,а не прискiпуйтесь до пенсiонерiв з iх мiзерними статками та недерiть непомiр ну платню за своi "послуги". До речi - хiба не було черговоi аварii на лiнii недавно ??)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+1 #5 dos 08.07.2015 15:22
Шановний Явтух, якщо ви помітили порушення то чому не звернулися на гарячу лінію Черкаської ОДА або прокуратуру?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-3 #4 Явтух 06.07.2015 20:52
Цитую dos:
[quote name="007"]Та те обленерго розігнать давно треба. В деяких ставки по 20 тисяч, а з людей останні жили тягнуть. Було 150 кв по одній ціні, а решта по іншій, а це вже тільки 100 поставили. Зараз у людей холодильники, компютери, пральні машинки, морозильні камери - що ті 100 кв?

Шановний 007, скаржитися потрібно на владу, а не на компанію від якої не залежить умови тарифікації електроенергії для населення. Утворення тарифів та умов постачання електроенергії диктує НКРЕКП. Поважайте насамперед працю тих людей
За СРСР побудували ГЕС-завдяки чому ще й не погнили Всi проводи .А аварii безкiнечнi на лiнiях тому трапляються ,що все давно зношене .а до житлових будинкiв ЯК ПАРАЗИТИ присосались рiзнi фiрми та генделики, скачують енергiю задарма !!! Проводи не витримуюють такий натиск . Та всi чомусь )) довольнi й не помiчають проблем...мабуть ситi вiд цього )))
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #3 Явтух 06.07.2015 20:44
Цитую dos:
Цитую 007:
Та те обленерго розігнать давно треба. В деяких ставки по 20 тисяч, а з людей останні жили тягнуть. Було 150 кв по одній ціні, а решта по іншій, а це вже тільки 100 поставили. Зараз у людей холодильники, компютери, пральні машинки, морозильні камери - що ті 100 кв?

Шановний 007, скаржитися потрібно на владу, а не на компанію від якої не залежить умови тарифікації електроенергії для населення. Утворення тарифів та умов постачання електроенергії диктує НКРЕКП. А якщо вам не подобається якість постачання електроенергії тоді звертайтесь в консультаційний центр ПАТ "Черкасиобленерг о". Поважайте насамперед працю тих людей завдяки яких у вас працюють холодильники, комп"ютери,пральні машинки та інша електротехніка. Або Вам подобається жити в кам"яному віці?

А це таки правда- що ви,панове свiтло не вимикали взимку ?))) Не знущались з старих,хворих та дiтей ??? За що вас аглоiдiв поважати ? Та тьху на вас !)
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #2 dos 05.07.2015 14:53
Цитую 007:
Та те обленерго розігнать давно треба. В деяких ставки по 20 тисяч, а з людей останні жили тягнуть. Було 150 кв по одній ціні, а решта по іншій, а це вже тільки 100 поставили. Зараз у людей холодильники, компютери, пральні машинки, морозильні камери - що ті 100 кв?

Шановний 007, скаржитися потрібно на владу, а не на компанію від якої не залежить умови тарифікації електроенергії для населення. Утворення тарифів та умов постачання електроенергії диктує НКРЕКП. А якщо вам не подобається якість постачання електроенергії тоді звертайтесь в консультаційний центр ПАТ "Черкасиобленерг о". Поважайте насамперед працю тих людей завдяки яких у вас працюють холодильники, комп"ютери,пральні машинки та інша електротехніка. Або Вам подобається жити в кам"яному віці?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+10 #1 007 02.07.2015 12:47
Та те обленерго розігнать давно треба. В деяких ставки по 20 тисяч, а з людей останні жили тягнуть. Було 150 кв по одній ціні, а решта по іншій, а це вже тільки 100 поставили. Зараз у людей холодильники, компютери, пральні машинки, морозильні камери - що ті 100 кв?