реклама

реклама

Депутат Черкаської міської ради Андрій Більда напередодні свого 41-го дня народження, який відзначатиме завтра, повідомив, яке привітання з «наступаючим» отримав від військового комісара Черкас Євгена Коржа.

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

Щоб збільшити зображення, натисніть на нього

 

«Тепер я точно знаю, де зустріну свій 41-й день народження. Привітання з «наступаючим» від військового комісара Черкас Євгена Коржа отримав у вигляді повістки», – оприлюднив копію документа на своїй сторінці в соціальній мережі «Фейсбук» Андрій Більда.

реклама

Коментарі  

 
+5 #16 Знающий 03.07.2015 20:49
А молоденькому депутату Нарэку Казаряну?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #15 петро 03.07.2015 19:08
А що там Одарич, пригадується минулого року, весною піарився, що "добровільно пройшов медичний огляд, та готовий захищати Україну"? Щось віз і нині там.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+3 #14 Бувший 03.07.2015 18:26
Цитую Леся:
А Губеру почему повестку не дали ???

ему дали ксиву участника
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #13 Чпок 03.07.2015 14:19
Цитую Попіарились:
Як повідомив в коментарі “Вчасно” Андрій Більда : “Щойно вийшов з військкомату. Проходив обстеження, призначили додаткове обстеження.

Джерело: http://v4asno.com/do-cherkaskoho-vijskkomatu-vysadyvsya-deputatskyj-desant/ Вчасно (Черкаси) © v4asno.com

ХВОРІ -ХВОРІ...... :sad:


кого на додаткове обстеження??? голову черкаського олемпійського комітету???? ню ню
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #12 Попіарились 03.07.2015 12:14
Як повідомив в коментарі “Вчасно” Андрій Більда : “Щойно вийшов з військкомату. Проходив обстеження, призначили додаткове обстеження.

Джерело: http://v4asno.com/do-cherkaskoho-vijskkomatu-vysadyvsya-deputatskyj-desant/ Вчасно (Черкаси) © v4asno.com

ХВОРІ -ХВОРІ...... :sad:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+7 #11 Леся 03.07.2015 11:55
А Губеру почему повестку не дали ???
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+16 #10 душман 03.07.2015 10:06
ждем пост про результаты посещения.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+8 #9 петро 03.07.2015 08:22
Бувший депутат Вовкодав Святослав, сам добровільно призвався, вже більше року не словом а ділом доводить в зоні АТО, як він любить Україну. Ось на таких депутатів потрібно рівнятися.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+17 #8 Катерина 03.07.2015 08:17
100 процентів не піде, піар