Директор департаменту освіти і науки Черкаської облдержадміністрації області Валерій Данилевський сьогодні під час прес-конференції розповів, які нові спеціальності з’являться у навчальних закладах області в новому навчальному році.

– Значний прорив щодо ліцензування нових спеціальностей зробив  ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, – зазначає Валерій Данилевський. – Зокрема, у них по освітньо-кваліфікаційному рівню «Магістр» з’явилися такі напрями підготовки: «Інтелектуальна власність», «Управління проектами», «Управління фінансовою та економічною безпекою», «Медіакомунікації». Уманський державний педагогічний університет імені Павла Тичини за освітньо-кваліфікаційним рівнем «Бакалавр» відкрив такі спеціальності: «Професійна освіта», «Дизайн» та «Адміністративний менеджмент». Ще в Уманському національному університеті садівництва буде відкрита спеціальність «Технологія зберігання та переробки зерна», а в Академії пожежної безпеки імені Героїв Чорнобиля – напрям підготовки «Охорона праці».

Також освітянин розповів про нововведення, які дозволять визначати найпопулярніші напрями підготовки та ВНЗ серед абітурієнтів. Вони полягають у тому, що всім випускникам, котрі складали ЗНО, було запропоновано відзначити бажану спеціальність та навчальний заклад. На основі цих відомостей буде складено рейтинг закладів, лідери якого отримають додаткові місця для навчання студентів.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+8 #1 Патріот 03.07.2015 21:52
Напевно пан Валерій не знає, що дані спеціальності є і в багатьох інших Вузах Черкас. Тоді якій це прорив?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100