Голова Черкаської облдержадміністрації Юрій Ткаченко, який, які і Президент України Петро Порошенко, народився в м. Болград Одеської області, мав нагоду побувати на малій батьківщині – брав участь у розширеній нараді Глави держави з головами ОДА в Одесі.
«Президент Петро Порошенко ще раз підкреслив, що війна проти корупції – це не менш важливе питання, аніж боротьба проти зовнішніх ворогів України, – написав Юрій Ткаченко на своїй сторінці у «Фейсбуці». – Міхеїл Саакашвілі (голова Одеської ОДА, – ред.) поділився досвідом реальних кроків, які змінюють в Одесі наскрізь корумповану систему роботи митників та суддів. Адже порядок і дотримання законності в силових структурах – це безпека не тільки наших громадян, а й безпека потенційних інвесторів нашої економіки... У вересні плануємо провести Інвестиційний форум Черкащини – маємо власні пропозиції для інвесторів і чекаємо загальної стратегії від мінекономіки».
За словами Юрія Ткаченка, кількість чиновників у держструктурах незабаром буде кардинально скорочено, проте кошти, вивільнені після цих скорочень, мають йти на підвищення зарплат держслужбовців.
«Це мають бути службовці нової формації – вмотивовані як матеріально, так і морально, адже саме їм розбудовувати майбутнє нашої держави!» – наголосив голова Черкаської ОДА.
реклама
Коментарі
Ну хватит грузинами заселять Черкассы. Пора армян приглашать- больше толку будет )
Правильно дамо ударом у відповідь по держимордовсько му режиму Яйценюка і Порош.... покажем ........ де їх справжнє місце.
На практиці хто хоче - робить, а хто не хоче - шукає отмазки. практично з нуля менш як за півроку зробили поліцію і все норма. за рік можна було всіх суддів, силовиків, чиновників і військових люструвать/переатестувать як це свого часу зробив саакашвілі і вже працювать на зростання країни. а в них 2 місяці долар по 23 - і це вже досягнення, що не по 40! пів донбасу під кацами, нада війвойовувать, а нам парять, що відсутність наступу хутіна і відбиття поодиноких атак його прихвостнів - досягнення
Стрічка RSS коментарів цього запису