Витяг із кримінального провадження, розпочатого слідчим Соснівського РВ УМВС України в Черкаській області Андрієм Снісаренком за фактом порушення законодавства міським головою Черкас Сергієм Одаричем, надав «Прочерку» секретар Черкаської міськради Олександр Радуцький.


Як випливає із документа, кримінальне провадження було занесено до Єдиного реєстру досудових розслідувань 3 липня.

Провадження розпочато у зв’язку з тим, що «міський голова м. Черкаси Одарич С.О., ігноруючи вимоги чинного законодавства України, яке не надає йому права надавати переваги одним суб’єктам господарювання перед іншими, направивши підписаний ним як посадовою особою місцевого самоврядування лист від 13.11.2014 №2774-01-20 до Управління державної казначейської служби України в м. Черкаси Черкаської області про погодження із ним чи заступником міського голови Беззубенком В.А. щоденних видатків, своїми діями надав переваги одним суб’єктам господарювання перед іншими, чим скоїв зловживання своїм службовим становищем».

Кримінальне провадження зареєстровано 13 липня.

реклама

Інші матеріали по темі:

Коментарі  

 
+1 #5 Воїн АТО 19.07.2015 23:04
Будь яке впровадження порушується за будь будь-чиєю заявою. Ця норма діє уе років чотири.. Я можу написати, що Радуцький ..... і порушать справу....
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #4   19.07.2015 20:38
Його фабула виявилась до смішного мілкою.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
 
 
+2 #2 незнайка 19.07.2015 13:26
МИСКАНТУСНИК он и есть мискантусник
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+5 #1 ***** 19.07.2015 13:14
ну це смішно! При всіх недоліках Одарича ці обвинувачення виглядають притягнутими за вуха й виглядають як замовлення. І можливо пояснять знаючі люди - а витяги з кримінальних проваджень у нас всім охочим можна отримати?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 

Додати коментар

Звертаємо Вашу увагу, що "Прочерк" - це майданчик коректних дискусій!

Цікаві новини звідусіль

bigmir)net TOP 100