Представництво парламентського Міжфракційного депутатського об’єднання «Депутатський контроль» відкрито на Черкащині. Його презентація відбулася сьогодні в черкаській Агенції підтримки підприємництва та інвестицій на виїзному засіданні депутатського об’єднання.

Очолив представництво Юрій Земляков – досвідчений працівник міліції, який після Революції Гідності разом із Владиславом Пустоваром був висунутий кандидатом в начальники управління МВС України в Черкаській області.

На фото – Юрій Земляков

На фото – Юрій Земляков


Нагадаємо, до складу МДО «Депутатський контроль», створеного торік у грудні, входить 23 народні депутати України – представники всіх фракцій парламентської коаліції та позафракційні. Головне завдання об’єднання – виявлення, запобігання і боротьба зі всіма чинниками і проявами корупції – як низової, так і на рівні вад законодавства. Наразі, як твердять у самому «Депутатському контролі», завдяки об’єднанню вже попереджено корупційні дії на багато мільйонів гривень, розроблено 14 законопроектів, усунуто від посад низку корупціонерів в центральних органах влади. У Черкасах відкривається друге представництво «Депутатського контролю» – перше відкрито два місяці тому в Одесі.

У відкритті черкаського представництва взяли участь народні депутати Максим Поляков і Геннадій Кривошея.

– Корупцію не можна подолати за кілька днів, – зазначив Максим Поляков. – Адже ця проблема передусім – у наших головах. Крім того, для подолання корупції потрібні не тільки репресії, а й зміна людей при владі та радикальне підвищення заробітної плати державним службовцям. Але вже є перші позитивні зміни – я маю на увазі створення нової української поліції, яка штрафує всіх порушників, незалежно від того, чи це представник влади, народний депутат чи міліцейський генерал. Відбулися гучні арешти корупціонерів у силових та судових структурах. Це говорить про те, що в центрі боротьби з цим соціальним злом повинна бути не низова корупція, а злочинці у вищих органах влади, які сподіваються, що справжніх змін у країні не відбудеться.

Народний депутат Геннадій Кривошея наголосив на тому, що в процесі децентралізації велика відповідальність за подолання корупції покладається на місцеві органи влади та ініціативу громад.

– Ми можемо змінити всі закони на краще, але якщо ви на місцях не зробите всього можливого для змін на краще, все це буде даремно», – сказав нардеп.

Максим Поляков подякував за присутність головам ОДА та облради Юрію Ткаченку і Валентині Коваленко, керівникам усіх правоохоронних та фіскальних органів області, які взяли участь у відкритті представництва.

Як зазначили народні депутати, голова ОДА Юрій Ткаченко та представники силових органів, створення представництва громадського об’єднання сприятиме громадянам, у тому числі підприємцям, які потерпають від корупціонерів, але побоюються звертатися до державних органів. А регіональний керівник «Депутатського контролю» Юрій Земляков оприлюднив номер свого мобільного телефону: (067) 728-53-46.


реклама

Коментарі  

 
+4 #36 Вольдэмар 28.07.2015 16:17
Проанализировав всю стилистику словесного пон..са всех этих слав з чигирина, .болтливой снегурочке,кото рая всё просит рассказать,не проси не расскажу,сусики и и очень любопытный,кото рый всё что-то спрашивает.Уверен,что это одна и таже м...да лица.Знаю,что нормальный пацан,всегда отвечает за базар,так что я вам "всем"бы посоветовал назначить стрелку Чупрыне и ответить за базар.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #35 бульба 28.07.2015 16:10
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Надоели смешные ком-ты!:
...
2.Спросите Чупрыну - и он расскажет, с чьей подачи на всех заборах в Черкассах несмывающейся краской писались идиотские лозунги медведчуковцев "НеТАк!" :-x

Мене стосується,я і відповім.До розпису "заборів" особисто не маю жодного відношення.Щодо "НЕ ТАК",тоді стверджував і стверджую тепер,що Ющенківсько-Тимошенківський "ТАК" не можна було допускати до влади.Слабкий лідер,ніякі члени команди,невипра вдані амбіції тощо.Сьогодні у владних кабінетах переважно пташенята Ющенка і який результат?

Підтримую повністю. крім знищення України ці ворони і пташенята ні на що не здатні.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #34 www 28.07.2015 15:26
Цитую Вячеслав:
Цитую СЛАВА З ЧИГИРИНА:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Відповідаю боягузам без імені.Під ніком "СЛАВА З ЧИГИНИНА" пише мій хороший товариш Вячеслав Т....,порядна та грамотна людина

Перестань хамить, ОЧУПРИНА! Твій "хороший товариш Вячеслав Т...." теж боягуз, бо пише під ніком? І всі решта форумчан - боягузи, один ти "вєсь в бєлом"? Не сміши! Краще не будь боягузом і дай чітку відповідь на моє запитання як "політик" драбівсько-чигиринського масщтабу: ти так само, як твій Медведчук - за Путлєра і рашку чи проти рашизму? Не тремти, Медведчук і Путлєр "Прочерк" не читають.
P.S.Ти ж сам пишеш, що твій друг, "порядна і ГРАМОТНА людина", підписується ніком "Слава з ЧигиНина". А я - з ЧигиРина. ;-)

И это ты из Чигирина?Кажется я тебя знаю,ведь твой предок был полицаем в Боровице во время второй мировой.Вот откуда твоя ненависть к славянам.

І такі правдолюби набираються нахабства писати на форумі.Ганьба зрадникам!
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+6 #33 Вячеслав 28.07.2015 13:39
Цитую СЛАВА З ЧИГИРИНА:
Цитую О.ЧУПРИНА:
Відповідаю боягузам без імені.Під ніком "СЛАВА З ЧИГИНИНА" пише мій хороший товариш Вячеслав Т....,порядна та грамотна людина

Перестань хамить, ОЧУПРИНА! Твій "хороший товариш Вячеслав Т...." теж боягуз, бо пише під ніком? І всі решта форумчан - боягузи, один ти "вєсь в бєлом"? Не сміши! Краще не будь боягузом і дай чітку відповідь на моє запитання як "політик" драбівсько-чигиринського масщтабу: ти так само, як твій Медведчук - за Путлєра і рашку чи проти рашизму? Не тремти, Медведчук і Путлєр "Прочерк" не читають.
P.S.Ти ж сам пишеш, що твій друг, "порядна і ГРАМОТНА людина", підписується ніком "Слава з ЧигиНина". А я - з ЧигиРина. То у чому проблема? ;-)

И это ты из Чигирина?Кажется я тебя знаю,ведь твой предок был полицаем в Боровице во время второй мировой.Вот откуда твоя ненависть к славянам.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #32 СЛАВА З ЧИГИРИНА 27.07.2015 09:37
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-8 #31 свій 25.07.2015 20:41
Цитую СЛАВА З ЧИГИРИНА:
Цитую Расскажи, Снегурочка!:
Медведчук и ему подобные не скрывают своих симпатий к бандитам "ДНР"-"ЛНР" и Путлеру. А как на это все смотришь ты, Чупрына? Только не юли - ответь прямо - ты против рашизма или за?! Тупой вариант "НеТак" не подходит ;-)

ТОваріщ ОЧУПРИНА, тобі запропонували прямо відповісти: у тебе відношення до рашки таке саме, як у твого партійного вождя Медведчука, чи ні? Ти за Путлєра чи проти нього? Коментатор "Расскажи, Снєгурочка!" просив не з"їжджать на дурне "НеТак" замість відповіді, а ти таки з"їхав.
При чому твої погрози фізичної розправи? Пнешся в політики - то давай прямі відповіді на прямі запитання!

Слава, якщо ти такий вумний чого ж ти строєм не ходиш?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
0 #30 О.ЧУПРИНА 25.07.2015 13:52
Відповідаю боягузам без імені.Під ніком "СЛАВА З ЧИГИНИНА" пише мій хороший товариш Вячеслав Т....,порядна та грамотна людина,Майстер спорту СРСР з боксу.Ти ж,штатний писака без імені,боїшся відкрити своє обличчя,а займаєшся бездарними інсинуаціями.Хочеш отримувати відповіді на СВОЇзапитання,д авай погодимо місце та час зустрічі.Дійсного чигиринського СЛАВУ я не запрошуватиму, отже не бійся.
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-1 #29 Запитаю теж ....... 24.07.2015 11:18
Цитую СЛАВА З ЧИГИРИНА:
ТОваріщ ОЧУПРИНА, тобі запропонували прямо відповісти: у тебе відношення до рашки таке саме, як у твого партійного вождя Медведчука, чи ні? Ти за Путлєра чи проти нього? Коментатор "Расскажи, Снєгурочка!" просив не з"їжджать на дурне "НеТак" замість відповіді, а ти таки з"їхав.
При чому твої погрози фізичної розправи? Пнешся в політики - то давай прямі відповіді на прямі запитання!

Ей, ОЧУПРИНА! Відповідь буде?
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
+2 #28 Сусик 24.07.2015 08:24
Цитую О.ЧУПРИНА:
Цитую Расскажи, Снегурочка!:
Цитую О.ЧУПРИНА:
тоді стверджував і стверджую тепер,що Ющенківсько-Тим..."ТАК" не можна було допускати до влади.
"Г-н" Чупр.!Твой Медведчук, ты и тебе подобные сходили с ума по причине того, что Яныка народ "прокатил" на выборах-2004. Твой Медведчук, ты и тебе подобные организовали ему реванш-2011. Ты, твой Медведчук и все ваше кодло косвенно причастны к крови на Майдане, руине в экономике и раша-вторжении. Медведчук и ему подобные не скрывают своих симпатий к бандитам "ДНР"-"ЛНР" и Путлеру. т ;-)

Если бы после таких слов я поймал тебя на Майдане,активны м участником которого я был лично,ты бы уже точно не разговаривал,а шепелявил.Мое участие в Революции могут подтвердить наиболее активные ее участники.А кто скажет за тебя,безимянный трусливый трепач.Видимо ты из Яныко-Тулвубовских шестерок!

Рэволюционэр, только спонсируемый кумом Путина
Цитувати | Поскаржитись на коментар
 
 
-2 #27 СЛАВА З ЧИГИРИНА 24.07.2015 06:44
Цитую Расскажи, Снегурочка!: